Психологічний ретрит “Відновлення”

Дата туру: 15.07.2023
Яремче, Yaremche, Ivano-Frankivsk Oblast, Україна Липень
0A7AFC79 AF24 4455 A0A7 5450DDD30CE2

Психологічний ретрит в Карпати “Відновлення” – це чудова можливість відновитися за допомогою групової роботи з психологом, позайматися йогою, зарядитися енергією літніх Карпат та відвідати цікаві екскурсії!

Для проживання ми обрали чудове невелике містечко Яремче, яке по праву називають перлиною Карпат, адже в цьому містечку є водоспади, гірська річка, високі гори, безліч туристичних маршрутів, розвинена інфраструктура та особлива атмосфера, які дозволяють чудово відпочивати, проходити практики та займатися йогою у цьому райському місці в будь-який час року!

Відповідну атмосферу створить чудовий ретритний центр, в якому ми зупинимося, де кожен куточок створений із любов’ю та турботою про гостей. Готель розташований в тихому місці недалеко від річки Прут, а з вікон відкривається чудовий краєвид на гори.

Психологічні практики та йога-програма продумані таким чином, щоб за ці 4 дні ви відновилися, ефективно пропрацювали тіло, навчилися розслаблятися та отримали мотивацію для подальшої практики та роботи над собою. Краса та енергія Карпат наповнять вас натхненням, бажанням творити та насолоджуватися кожною новою миттю!

ПЕРШИЙ ДЕНЬ 15.07:
08:20 – 11:00 – приїжджаємо в наш готель, відпочинок
11:00 – 12:30 – зустрічаємось у залі для занять, знайомимося один з одним та обговорюємо програму туру
13:00 – 14:30 – обід, відпочинок
14:30 – 16:30 – Психологічні практики
17:00 – 21:00 – екскурсія до водоспаду Пробій, сувенірного ринку, центру Яремче. Вечеря в одному з найкращих ресторанів Яремче, вільний час, відпочинок.

ДРУГИЙ ДЕНЬ 16.07:
8:00 – 9:00 – сніданок, відпочинок
9:00-11:00 – Психологічні практики
11:30 – 15:00 – екскурсія “Стежка та скеля Довбуша”
15:00-16:30 – обід, відпочинок
16:30-19:00 – Психологічні практики
19:00-21:00 – вечеря, відпочинок

ТРЕТІЙ ДЕНЬ 17.07:
8:00 – 9:30 – хатха йога
9:40 – 11:00 – сніданок, відпочинок
11:00 – 14:00 – Психологічні практики
14:00-15:30 – обід, відпочинок
15:30 – 18:00 – екскурсія Гора Багровець
18:00 – 19:00 – вечеря
19:30 – 21:00 – Практика стояння на цвяхах та йога релакс

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ 18.07:
8:00 – 10:00 – сніданок, відпочинок
10:00 – 13:00 – Психологічні практики
13:00 – 18:00 – обід, вільний час для прогулянок
18:00 – трансфер на вокзал, прощання

*програма може змінюватися організатором через погодні умови або інші фактори
Як бачите, у нас ДУЖЕ насичена програма роботи, завдяки якій ви отримаєте масу нових вражень, які зарядять вас потужною енергією ще надовго!:)

Валерія Русяновська – сертифікований тренер з йоги, автор власної практики жіночої йоги, учасник та викладач на йога фестивалях та різних йога-подіях.

Викладає йогу з 2016 року та має досвід роботи з різними групами: йога для дорослих, йога для вагітних, дітей та підлітків. Практика Валерії базується на класичній хатха-йозі, яку вона поєднує із сучасними напрацюваннями у підході до розвитку тіла та духу. На заняттях Валерія робить акцент на розвитку гнучкості, витривалості та сили. Для того, щоб потім свої навички та знання з килимка ви могли перенести у своє повсякденне життя.

Валерія переконана, що йога насамперед має дарувати радість та гармонію, тому після практики йоги з Валерією дуже легко відчути ці стани:).

Марина Римська – магістр психології, практикуючий психолог, психотаролог, енергопрактик, спеціаліст по роботі з метафоричними картами, спікер психологічних фестивалей, спеціаліст по роботі з травмою та наслідками війни.

Досвід роботи в психологічному консультуванні більше 10 років. Постійно займаюся саморозвитком та професійним вдосконаленням.  Про себе можу сказати, що Я психолог – археолог, люблю докопуватися до самої суті речей. Знахідки, звичайно бувають різними, місцями не самими приємними, але вони завжди допомагають відкрити внутрішні скарби людини. В практиці використовую широкий спектр інструментів (емоційно-образна терапія, розстановки, символдрама, арт-терапія, нейромалювання, робота з метафоричними картами та цілющими метафорами, психологічне таро та багато чого іншого), які ефективно працюють з глибинними процесами і допомагають людині вийти на новий більш якісний рівень життя.

IMG 9127
IMG 2DE16A26CA76 1
В програму ТУРА входить:

ПСИХОЛОГІЧНІ ПРАКТИКИ:
– Знайомство з використанням цікавих ігор та метафоричних карт.
– практика «Скарби в середині нас. Рефлексія.»
На занятті Ми будемо працювати з різноманітними намистинками, як є символічним вираженням унікальних особливостей кожного з Нас, та дізнаємось як проста саморефлексія може бути магічним інструментом, що допомагає зрозуміти себе краще.
– нейропрактика «Особисті кордони»
На занятті Ми дізнаємось, що таке особисті кордони і як вони допомагають не просто відчути свою власну силу, а й реалізувати власний потенціал та здобути бажану свободу у будь-якій сфері життя, тут Нам в допомогу техніка нейро-арту та кольорові олівці.
– Енергопрактика медитація «Внутрішній Чарівник. Є контакт»
На занятті Ми встановимо зв’язок зі своїми внутрішніми Чарівниками за допомогою спеціальної медитативної практики та створимо унікальні свічки із вощини як символ внутрішньої Світловежі кожної людини.
– практика «Символдрама. Внутрішня сила»
На занятті кожен учасник познайомиться зі своєю внутрішньою силою за допомогою символдраматичних технік Єви Марії Ніцше та Архетипів Таро. Будемо працювати з картами таро та терапевтичними малюнками.
– Міні розстановка «Звільнення від важкого минулого. Зведення нових опор»
На занятті за допомогою розтановочноі техніки відпустимо те, чому вже час залишитися в минулому та звільнимо місце під те, що має проростати зараз і міцніти у майбутньому. Кожен із учасників сплете свою унікальну Мандалу із кольорових ниток, як символ своєї внутрішньої опори.
– Підведення підсумків. Нейропрактика «Насіння майбутнього»
На занятті Ми підведемо підсумки роботи та за допомогою нейро-арту і кольорових олівців посадимо зернятка чогось нового та корисного для кожного з Нас.

*Всі необхідні матеріали для роботи надаються. Всі вироби, які ви зробите під час занять, залишаються у вас.

ЗАНЯТТЯ З ЙОГИ: 
1 заняття хатха-йогою та 1 заняття йога-релакс завдяки яким ви зможете гарно пропрацювати все тіло, розслабитися та наповнитися енергією.

На заняттях хатха-йогою ми будемо:
– робити м’язово-суглобову гімнастику на початку заняття;
– виконувати техніку Сурья-Намаскар (вітання Сонцю) – один з найбільш уживаних методів для підтримки здоров’я та енергійного активного життя;
– приділяти велику увагу правильній відбудові асан (йогівських поз);
– Розберемо особливості впливу кожної з асан на наш фізичний та психічний стан;
Заняття закінчуватимуться розслабленням у позі Шавасана.

Заняття йога-релакс включатє:
– Пранаяму (дихальні вправи);
– Йога-нідри із співаючою чашою – практики усвідомленого глибокого розслаблення;

⇒Заняття розраховані на новачків у йозі та практикуючих із середнім рівнем підготовки.
⇒Наш інструктор має великий досвід роботи з новачками у йозі, тому вам не варто хвилюватись, якщо раніше ви не займалися. Будьте впевнені, вам все грамотно розкажуть і покажуть і зроблять все, щоб ви комфортно почували себе і отримали максимальну користь від занять!

ВОДОСПАД ПРОБІЙ + СУВЕНІРНИЙ РИНОК

Водоспад Пробій – один із найкрасивіших та найвідоміших водоспадів Карпат. Пробій увійшов до списку перших ста номінантів премії «Сім природних чудес України» та користується великою популярністю серед туристів, бо його міць та краса захоплюють та вражають.

Також ми відвідаємо найбільший у Карпатах сувенірний ринок, де ви зможете помилуватися роботами місцевих майстрів та придбати незабутні унікальні сувеніри.

СТЕЖКА ДОВБУША+ПОЛЯНА КОХАННЯ

Стежка Довбуша – це таємниче, вкрите мороком століть та легендами місце, яке народні перекази пов’язують з одним із найвідоміших ватажків карпатських народних месників – опришків. Прямуючи стежкою ви побачите незайманий і могутній ліс, величезні камені-валуни, величні скелі, порослі мохом і обвиті корінням дерев. Вас не залишатиме відчуття, що ви знаходитесь у справжній казці.

Після стежки Довбуша ми вирушимо у секретне місце, віддалене від міста та дороги, приховане від очей туристів за високими деревами. Поляна Кохання – це справжня казка посеред Яремче. Велика галявина, оточена з усіх боків високими ялинами, скелями та річкою – справжнє диво та насолода для очей.

ГОРА БАГРОВЕЦЬ
Ми піднімемося на дуже красиву галявина на горі Багровець, з якої відкривається чудовий краєвид на Яремче. Дорогою на гору ви побачите мальовничі краєвиди околиць Яремче та шикарні краєвиди довколишніх гір.
Підйом на гору не важкий та не потребує спеціальної фізічної підготовки.
Кожна з екскурсій продумана до деталей та розроблена з урахуванням особливостей та побажань людей з різним рівнем фізичної підготовки. Наші екскурсії настільки захоплюючі, різноманітні та гарні, що ви закохаєтеся в Карпати та обов’язково захочете приїхати ще:)

Для розміщення ми обрали чудовий ретритний центр Чакора, в якому є 2 зали для практики, відкрита тераса для занять та прийому іжу на вулиці і по-справжньому камерна атмосфера яка сприятиме ефективності практик.

Тут свіжа смачна їжа, приємне освітлення, затишні номери. А головна родзинка в тому, що сам простір має настрій глибокого домашнього релаксу і свіжості. 

В просторі Чакори час начебто сповільнюється і ви можете якісно відпочити від рутини. Саме те, що потрібно сучасній людині, особливо з мегаполіса.

Концепція готелю гармонійно об’єднує вегетаріанську кухню, здоровий і приємний відпочинок, надихаюче спілкування, еко підхід до використання природних ресурсів.

mandala 1159 5329.jpg

НАЙБЛИЖЧІ ЙОГА-ТУРИ

1663914732 32 damion club p fon yoga pinterest 35
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×