Йога-тур до Туреччини

Дата туру: 03.06.2023
Яремче, Yaremche, Ivano-Frankivsk Oblast, Україна Червень
IMG 7A7A9BECAB62 16

Йога-тур Натхнення в Туреччині, це неймовірна подорож для любителів йоги та якісного відпочинку!

Для проживання ми вибрали невелике турецьке містечко Адрасан, яке розташоване в мальовничій бухті на березі Середземного моря. Великий пляж, мальовничі гори навколо, чиста вода та відсутність натовпів туристів – це лише мала частина того, що чекає на нас у йога-турі.

Заняття йогою відбуватимуться у спеціалізованих залах нашого готелю, на морському узбережжі та інших мальовничих місцях. Програма туру побудована таким чином, що нам вдасться поєднати практику йоги та найцікавіші екскурсії по мальовничим місцям.

На нас чекає захоплююча подорож на кораблі мальовничими бухтами з блакитною водою, підйом на містичну гору Химера, зустріч сонця з панорамним видом на бухту Адрасан і навколишні гори, відвідування ресторану на воді та багато іншого.

Ми зустрічатимемо світанки та заходи сонця з йогою, будемо вдосталь купатися і засмагати, милуватимемося надзвичайною природою Туреччини, насолоджуватимемося спілкуванням один з одним і зарядимося позитивною енергією! Це справді захоплююча подорож, яка нікого не залишить байдужим!

Перший день! День знайомства та релаксу:
Летимо до Анталії. По приїзду для групи організовується трансфер до готелю.
08:00-11:00 – Приїжджаємо до нашого готелю, снідаємо, розселяємось, відпочиваємо
12:00 – зустрічаємось у залі для занять – знайомимося, обговорюємо програму туру
13:00-14:00 – розслаблююча йога – відновлюємо сили після дороги
14:00-19:00 – обід, відпочинок, купаємось, засмагаємо
19:00 – вечеря. Спільні прогулянки узбережжям, за бажанням – колективні ігри, чаювання

Другий день! День занурення у підводний світ Середземного моря
7:00-8:30 – йога
8:30-12:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
13:00-14:30 – йога – заняття з відбудови в асанах
14:30 -19:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок

Третій день! День знайомства з місцевими пам’ятками:
07:00-08:30 – йога
08:30-10:00 – сніданок
10:00 – 17:00 – екскурсія на кораблику мальовничими бухтами, обід на кораблі
17:00-19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок
21:00 – йога-релакс: тратака на свічку, йога-нідра

Четвертий день! День йоги на світанку та відпочинку:
5:30-08:30 – піша прогулянка на одну з прилеглих гір, звідки відкривається чудовий краєвид на всю бухту Адрасан. Йога-релакс на горі з зустріччю світанку, медитація на сонці, пранаями. Після заняття – чаювання на горі.
08:30 – 14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 – 18:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
18:00-19:00 – йога – заняття з відбудови в асанах
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок

П’ятий день! День занурення у практику йоги та технік глибокого розслаблення:
7:00-8:30 – йога
8:30-14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 -18:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
18:00-19:00 – парна йога
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок

Шостий день! День нових вражень:
7:00-8:30 – йога
8:30-14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 -16:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
16:00-21:00 – екскурсія на містичну горящу гору Хімера, вечеря

Сьомий день! День занурення у практику йоги та технік глибокого розслаблення:
6:30-08:00 – йога на світанку
08:30 – 14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 – обід
14:00-19:00 – піша прогулянка Лікійською стежкою, ресторан на воді
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок
21:00 – йога-релакс: йога-нідра, медитація, пранаяма

Восьмий день! День прощання та підведення підсумкив

08:30-14:00 снідаємо, збираємо речі
14:00 – обід, виїжджаємо до аеропорту (для групи буде організовано трансфер). Прощаємось, обмінюємося контактами, відлітаємо

*програма може змінюватися організатором через погодні умови або інші фактори
Як бачите, у нас ДУЖЕ насичена програма роботи, завдяки якій ви отримаєте безліч нових вражень, які зарядять вас потужною енергією ще надовго!:)

Валерія Русяновська – сертифікований тренер з йоги, автор власної практики жіночої йоги, учасник та викладач на йога фестивалях та різних йога-подіях.

Викладає йогу з 2016 року та має досвід роботи з різними групами: йога для дорослих, йога для вагітних, дітей та підлітків. Практика Валерії базується на класичній хатха-йозі, яку вона поєднує із сучасними напрацюваннями у підході до розвитку тіла та духу. На заняттях Валерія робе акцент на розвитку гнучкості, витривалості та сили. Для того, щоб потім свої навички та знання з килимка ви могли перенести у своє повсякденне життя.

Валерія переконана, що йога насамперед має дарувати радість та гармонію, тому після практики йоги з Валерією дуже легко відчути ці стани:).

В програму ТУРА входить 7 занять хатха-йогою (практика та теорія) та 4 заняття йога-релакс (йога-нідра, медитації, практики на розслаблення та ін.).
Заняття будуть проходити на березі моря або на спеіальній відкритій терасі при готелі, у разі поганої погоди – заняття проходитимуть у комфортній, великій та світлій залі.

На заняттях хатха-йогою (практика+теорія) ми будемо:
– робити м’язово-суглобову гімнастику на початку заняття;
– виконувати техніку Сурья-Намаскар (вітання Сонцю), один з найбільш уживаних методів для підтримки здоров’я та енергійного активного життя;
– приділяти велику увагу правильномій відбудові асан (йогівських поз);
– Розберемо особливості впливу кожної з асан на наш фізичний та психічний стан;
– Вивчимо послідовність освоєння балансових асан на руках від першого до останнього рівня складності, а також послідовність вправ для освоєння Пози Лотоса;
– ознайомимося з різними видами пранаям (дихальних вправ) та особливостями їх виконання;
– Виконаємо медитацію на сонці;
Заняття закінчуватимуться розслабленням у позі Шавасана.

Комплекс йога-релакс буде включати:
– Пранаяму (дихальні вправи);
– Виконання Йога-нідри під звуки співочої чаші – практика усвідомленого глибокого розслаблення;
– розслаблення під незабутні звуки співаючої чаші
– практика “Медитація зі свічками”

⇒Заняття розраховані на новачків у йозі та практикуючих із середнім рівнем підготовки.

⇒Наш інструктор має великий досвід роботи з новачками у йозі, тому вам не варто хвилюватись, якщо раніше ви не займалися. Будьте впевнені, вам все грамотно розкажуть і покажуть і зроблять все, щоб ви комфортно почували себе і отримали максимальну користь від занять!

ПІД ЧАС НАШОГО ТУРУ МИ ВІДВІДАЄМО ТАКІ ЕКСКУРСІЇ:

Прогулянка Лікійською стежкою, відвідування ресторану на річці

Лікійська стежка входить до списків найкращих туристичних маршрутів світу. Маршрут відносно простий і не потребує спеціальних навичок для проходження. Пролягає на території стародавньої Лікії, що знаходилася на півдні Малої Азії, на півострові між Анталією та Фетхіє. Стежку прокладено уздовж мальовничих скель, блакитних пляжів, давньогрецьких руїн, які в деяких місцях дуже пристойно збереглися, охоплює найбільш значні пам’ятки стародавньої Лікії. Маршрут офіційно затверджено урядом Туреччини.

На щастя Лікійська стежка проходить через селище Адрасан, в якому ми проживатимемо. Таким чином, у нас є чудова можливість прогулятися невеликою ділянкою Лікійської стежки і насолодитися панорамним видом на бухту Адрасан, який відкривається з неї.

Автобусна екскурсія до гірської гори Хімера

Вогняна Хімера – це одна з наймістичніших пам’яток Туреччини.
Вогні Химери це містичне природне явище, незвичайне місце у світі, де на горі цілий рік горить вогонь. Полум’я виривається на поверхню з-під землі в кількох місцях, місця займання періодично змінюються, вогонь то майже згасає, то спалахує з новою силою.

Виникає цей вогонь через те, що поверхню землі виходить природний газ. Місце з вогнями Химери відоме з давніх часів, але раніше смолоскипи полум’я були більш інтенсивні, найвищі вогні досягали 2 метрів і служили навіть маяком для суден, що припливають у бухту.

Цю екскурсію ми відвідаємо ввечері, щоб із приходом сутінків вдосталь насолодитися спогляданням вогняних загорянь, що вириваються з ущелин у каменях та скелях.

Круїз на катері мальовничими бухтами

З самого ранку ви відправитеся у захоплюючу подорож-круїз бухтами Сазак, Дженевіз та Піратська – у напрямку на північ від Адрасана, у бік Олімпосу та Чирали.
Під час подорожі ви відвідаєте унікальні бухти з блакитною водою та стрімкими скелями, де зможете скупатися, насолоджуючись мальовничим краєвидом.
Під час подорожі вам відкриється панорама Торосських гір із пляжем Чирали на передньому плані та величною вершиною Тахтали Даг на задньому.
Родзинкою подорожі стане обід на кораблі із традиційними турецькими стравами.

Піша прогулянка на гору Адрасан Бей

Рано вранці, поки сонце ще не підніметься над горизонтом, ми вирушимо у захоплюючу подорож на гору Адреса Бей для ранкової медитації та практики йоги.
По дорозі нас супроводжуватимуть аромат хвої та апельсинових гаїв, гірських трав, барбарису та вогняний горизонт – знак сходу, що наближається.
На вершині гори Бей розташований вертолітний майданчик і стоїть турецький прапор. Відкривається панорамний вид на селище та бухту Адрасан, на шикарні гори, що входять до системи Західного Тавра, які обіймають Адрасанську затоку. Також, у повній красі, нам відкриється вид на найвищу з навколишніх гір – гору Муса-Даг. Це гора Мойсея, що нагадує силуетом верблюда.
У цій чарівній атмосфері ми проведемо практику йоги та медитації, а закінчимо чаюванням та спогляданням краси, яка нікого не залишить байдужим.

До вибору місця проведення туру ми завжди відносимося з особлівою увагою! Насамперед, ми шукаємо красиву природу, зручне місце розташування, теплу атмосферу та відсутність бурхливих натовпів туристів. Під всі ці критерії чудово підійшло селище Адрасан і чудовій готель Adrasan Klados Hotel.
Готель з видом на затоку Адресан знаходиться в оточенні лісу, в 150 м від набережної. До послуг гостей 2 великі плавальні басейни, один з яких з гірками, та мінібасейн для дітей.

Номери готелю Adrasan Klados мають кондиціонер, балкон з панорамним виглядом, паркетною підлогою, супутниковим телебаченням і міні-баром.
У ресторані з терасою біля басейну подають сніданки та вечері за системою «шведський стіл» – традиційні турецькі страви, виготовлені зі свіжих продуктів.

На обід подають суп та фрукти. У барі можна замовити сік та легкі закуски. О 16:00 – полудень – напої та солодощі.
Відвідувачі можуть зіграти у волейбол або теніс на кортах у готелі Adrasan Klados. До послуг гостей міні-гольф-клуб та зали для занять йогою. В екскурсійному бюро можна взяти велосипед і отримати інформацію про місцеві визначні пам’ятки.
Готель Adrasan Kados розташований за 50 км від Кемера і 90 км від Анталії. В околицях можна зайнятися велоспортом, пішим туризмом та водними видами спорту.

Для бронювання місця у турі необхідно внести передоплату 10 000 грн. Залишок необхідно оплатити в перший день проведення туру в доларах.

Додаткові витрати:

 • квитки на потяг/літак (ми підкажемо яким чином краще дістатися до місця проведення туру, а також допоможемо з купівлею авіа квитків)
 • трансфер до готелю (ми замовимо для групи. Вартість буде залежати від кількості учасників)
 • купівля сувенірів
IMG 7A7A9BECAB62 13
mandala 1159 5329.jpg

НАЙБЛИЖЧІ ЙОГА-ТУРИ

1663914732 32 damion club p fon yoga pinterest 35
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×