Йога-тур в Італію “Магічна Венеція”

Дата туру: 20.05.2023
Травень
243198748 187979770075931 9189399382155811285 n

Йога-тур Натхнення в Італії “Магічна Венеція”, це неймовірна подорож для любителів йоги та якісного відпочинку!

Для проживання ми вибрали курортне італійське містечко в 35 км від Венеції на узбережжі Адріатічного моря. Великий пісчаний золотий пляж, заняття йогою на березі моря, цікаві екскурсії, затишні вечори та надзвичайна італійська атмосфера (і це все при відсутності натовпів туристів) – це лише мала частина того, що чекає на нас у йога-турі.

Програма туру побудована таким чином, що нам вдасться поєднати практику йоги та найцікавіші екскурсії по мальовничим місцям. Ми зустрічатимемо світанки та заходи сонця з йогою, будемо вдосталь купатися і засмагати, милуватимемося надзвичайною природою та визначними місцями Італії, насолоджуватимемося спілкуванням один з одним і зарядимося позитивною енергією! Це справді захоплююча подорож, яка нікого не залишить байдужим!

Перший день! День знайомства та релаксу:
Приїжджаємо до Італії, трансфер до готелю.
12:00 – зустрічаємось у залі для занять – знайомимося, обговорюємо програму туру
13:00-14:00 – розслаблююча йога – відновлюємо сили після дороги
14:00-19:00 – обід, відпочинок, купаємось, засмагаємо
19:00 – вечеря. Спільні прогулянки узбережжям, за бажанням – колективні ігри, чаювання

Другий день! День занурення у підводний світ Адріатичного моря
7:00-8:30 – йога
8:30-12:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
13:00-14:30 – йога – заняття з відбудови в асанах
14:30 -19:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок

Третій день! День знайомства з місцевими пам’ятками:
07:00-08:30 – йога
08:30-10:00 – сніданок
10:00 – 17:00 – екскурсія 
17:00-19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок
21:00 – йога-релакс: тратака на свічку, йога-нідра

Четвертий день! День йоги на світанку та відпочинку:
06:00-7:30- йога на світанку
08:30 – 14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 – 18:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
18:00-19:00 – йога – заняття з відбудови в асанах
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок

П’ятий день! День занурення у практику йоги та технік глибокого розслаблення:
7:00-8:30 – йога
8:30-14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 -18:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
18:00-19:00 – парна йога
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок

Шостий день! День нових вражень:
7:00-8:30 – йога
8:30-14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 -16:00 – обід, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
16:00-21:00 – екскурсія 

Сьомий день! День занурення у практику йоги та технік глибокого розслаблення:
6:30-08:00 – йога на світанку
08:30 – 14:00 – сніданок, відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
14:00 – обід
14:00-19:00 – екскурсія
19:00 – вечеря, вільний час, відпочинок
21:00 – йога-релакс: йога-нідра, медитація, пранаяма

Восьмий день! День прощання та підведення підсумкив

08:30-14:00 снідаємо, збираємо речі
14:00 – обід, виїжджаємо до аеропорту (для групи буде організовано трансфер). Прощаємось, обмінюємося контактами, відлітаємо

*програма може змінюватися організатором через погодні умови або інші фактори
Як бачите, у нас ДУЖЕ насичена програма роботи, завдяки якій ви отримаєте безліч нових вражень, які зарядять вас потужною енергією ще надовго!:)

В програму ТУРА входить 7 занять хатха-йогою (практика та теорія) та 4 заняття йога-релакс (йога-нідра, медитації, практики на розслаблення та ін.).
Заняття будуть проходити на березі моря або на спеіальній відкритій терасі при готелі, у разі поганої погоди – заняття проходитимуть у комфортній, великій та світлій залі.

На заняттях хатха-йогою (практика+теорія) ми будемо:
– робити м’язово-суглобову гімнастику на початку заняття;
– виконувати техніку Сурья-Намаскар (вітання Сонцю), один з найбільш уживаних методів для підтримки здоров’я та енергійного активного життя;
– приділяти велику увагу правильномій відбудові асан (йогівських поз);
– Розберемо особливості впливу кожної з асан на наш фізичний та психічний стан;
– Вивчимо послідовність освоєння балансових асан на руках від першого до останнього рівня складності, а також послідовність вправ для освоєння Пози Лотоса;
– ознайомимося з різними видами пранаям (дихальних вправ) та особливостями їх виконання;
– Виконаємо медитацію на сонці;
Заняття закінчуватимуться розслабленням у позі Шавасана.

Комплекс йога-релакс буде включати:
– Пранаяму (дихальні вправи);
– Виконання Йога-нідри під звуки співочої чаші – практика усвідомленого глибокого розслаблення;
– розслаблення під незабутні звуки співаючої чаші
– практика “Медитація зі свічками”

⇒Заняття розраховані на новачків у йозі та практикуючих із середнім рівнем підготовки.

⇒Наш інструктор має великий досвід роботи з новачками у йозі, тому вам не варто хвилюватись, якщо раніше ви не займалися. Будьте впевнені, вам все грамотно розкажуть і покажуть і зроблять все, щоб ви комфортно почували себе і отримали максимальну користь від занять!

ЕКСКУРСІЇ:

Венеція – історіїї та легенди

Венеція – найчарівніше, містичне та романтичне місто у світі. Протягом століть найбільші художники та архітектори: Тінторетто, Палладіо, Тіціано та інші створили його на воді. У вигляді минулих століть застигли палаци, музеї, церкви. У світі змінюється все, але Венеція залишається незмінною — місто дожів, влади, купців, масок, азартних ігор та куртизанок. 

Ви дізнаєтесь не тільки історію Венеції, а ще як вона була збудована, чому саме тут? На воді! Хто були її правителі та перші жителі, у чому полягав секрет її сили та довголіття і хто після понад тисячу років незалежності зміг завоювати, але не підкорити її. Венеція це не просто місто, в минулому вона була величною Республікою Сереніссіма, про яку ви дізнаєтеся під час екскурсії.

Витоки та історія найбільших шедеврів Венеції – Площа Сан Марко, Базиліка Сан Марко з її неповторними мозаїками, Палац Дожів, Каплиця: чому б’ють у дзвін 2 хвилини раніше і пізніше часу і що зробили з людиною, що її побудувала? Міст зітхань — міст, який бачив більше сліз, аніж усмішок. Чому він такий знаменитий? Що було повністю зруйновано та відновлено «як це було і де це було»? Чому колони Святого Марка та Теодора пролежали ціле століття і як їх підняли? Де не треба ходити що б не викликати лиха, і чому? Міст Ріальто: історія його будови, чому раніше називався монетною?

Ми піднімемося на терасу, з якої ви побачите найкрасивіший краєвид на Великий Канал, у вас вийдуть чудові фото. Ми прогуляємося Слов’янською набережною і помилуємося Собором Санта Мірія делла Салюте, дізнавшись легенди пов’язані з його будівництвом. 

МІСТО – ОСТРІВ СИРМІОНІ І ОСТРІВ ГАРДА

Гарда – це казковий курорт. У Сірміоні знаходиться замок Скалігерів 12 ст. Усередині замку зберігся дух давнини.
У цій зоні знаходяться залишки стародавньої античної вілли Катулла 1 ст. до зв. е. Це найбільша вілла на півночі Італії (відвідування за бажанням).

Далі на катері прогулянка продовжується навколо Сірміоні і далі до острова Гарда, який є місцем рідкісної краси. Сюди з’їжджаються туристи із різних місць. Місце славиться своїми історіями та спогадами. Тут бували римляни, лонгобарди. Тут жило багато знаменитостей: св. Франциск з Ассизі, св. Антоній з Падуї, св. Бернард із Сієни та багато інших. На острові знаходиться дуже цікавий палац 19 століття у неогтичному венеціанському стилі.

Тут все гармонійно поєднується. Дивні сади та тераси в італійському стилі спускаються до вод озера… Здається, що Ви знаходитесь у казці, а не в реальному світі. Екзотичні рослини пахнуть ароматами

Падуя та Верона

Вважається, що місто святого Антонія було засноване 1185 року до н.е. Місцеві називають Падую містом трьох «без» — Святого без імені (Антонія Падуанського зазвичай називають просто «святою», Луг без трави (головна площа Прато делла Валле, яка є однією з найбільших площ у Європі) та Кафе без дверей (легендарне кафе Педроккі) , двері якого раніше не зачинялися цілодобово) Місто славиться своєю історичною та культурною спадщиною.

Верона – огорнуте безліччю таємниць місто кохання та романтики зачаровується своєю чарівною атмосферою та неповторною архітектурою. Найкращий спосіб познайомитися з Вероною — вирушити на прогулянку Старим містом, розглядаючи численні старовинні будинки. Місто, відоме як «маленький Рим», неодмінно вразить своєю художньою та культурною спадщиною.

Флоренція

Флоренцію недарма називають «колискою Ренесансу». В італійському місті жили і творили найбільші особистості, у тому числі Леонардо да Вінчі, Данте та Галілей. Екскурсовод проведе вас центральними площами, покаже найстаріший міст у місті, знамениту галерею Уффіці, церкву Санта-Марія-Новелла. 

Історичний центр міста невеликий, і його легко обійти за дві години. Під час прогулянки ви побачите головні визначні пам’ятки (собор Санта Марія дель Фіоре, дзвіниця Джотто, галерея Уффіці, площа Республіки та інші). Проте головними дійовими особами екскурсії будуть місця, про які знають лише місцеві жителі: центральний ринок, заклади, де скуштувати стріт-фуд, відоме італійське морозиво чи флорентійські бутерброди.

Під час прогулянки Ви дізнаєтеся:

– чому флорентійці п’ють каву за барною стійкою
– наскільки дорого жити у столиці Тоскани як вирішено питання про паркування у середньовічному місті
– про що потрібно пам’ятати, збираючись на вечерю в місцевий ресторан.

До вибору місця проведення туру ми завжди відносимося з особлівою увагою! Насамперед, ми шукаємо красиву природу, зручне місце розташування, теплу атмосферу та відсутність бурхливих натовпів туристів. Під всі ці критерії чудово підійшов Курорт Лідо ді Єзоло / Lido di Jesolo, розташований у 35 км на північний схід від Венеції, біля основи піщаної коси, що відокремлює венеціанську лагуну від Адріатичного моря. Мілководне і чисте море, доглянуті та широкі пляжі з дрібним доломітовим “золотим” піском.

Для розміщення ми обрали затишний готель King, який оточений запашним сосновим лісом, розташований поодаль від туристичної метушні та має безкоштовну парковку. До послуг гостей приватний пляж з шезлонгами та зонтами та великий басейн. На території є безкоштовний Wi-Fi. У ресторані вишуканої кухні пропонуються страви міжнародної кухні та страви по меню вечорами. 

Для бронювання місця у турі необхідно внести повну суму чи передоплату 10 000 грн. Залишок сплачується до 1 серпня 2023 по курсу на день оплати.

Оплата відбувається зручним для Вас способом: при особистій зустрічі в офісі м. Київ чи безготівковим розрахунком.

Додаткові витрати:

 • квитки на потяг/літак (ми підкажемо яким чином краще дістатися до місця проведення туру, а також допоможемо з купівлею авіа квитків)
 • трансфер до готелю (ми замовимо для групи. Вартість буде залежати від кількості учасників)
 • харчування, яке не входе в програму
 • туристичний збір 16 євро (оплачується на місті при поселенні)
 • екскурсії
 • особисті витрати
venecia 800x445 1
isov1qti
mandala 1159 5329.jpg

НАЙБЛИЖЧІ ЙОГА-ТУРИ

1663914732 32 damion club p fon yoga pinterest 35
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×