DOMYOS BRASSIERE LONGUE YOGA DYN BLEU PE20 000 Expires on 04 12 2023

ЧИ ЗМІНЮЄ ПРАКТИКА ЙОГИ ЛЮДИНУ?

 

 

 

 

ЧИ ЗМІНЮЄ ПРАКТИКА ЙОГИ ЛЮДИНУ?

DOMYOS BRASSIERE LONGUE YOGA DYN BLEU PE20 000 Expires on 04 12 2023

Чи справді це так? Якщо так, то наскільки великі ці зміни життя?

Вони стосуються тільки деяких аспектів життя або стосуються її в цілому?

Розглянемо витоки, основи, в яких ні на одному з рівнів сприйняття і поняття немає сумнівів. Я маю на увазі старовину йогівську філософію.

Існує величезна кількість прикладів досягнення людьми в ті часи найбільших духовних висот в житті, про які в наш час самі прокачані духовні шукачі і мріяти не можуть.

Тоді люди жили довше в рази, практично не піддавалися хворобам, а якщо це і траплялося, то зцілювалися самими природними дарами, що зараз здається якимось дивом.

Так, час не стоїть на місці. Все змінилось. Люди все частіше залучені в самі непотрібні зовнішні переживання і практично ніхто не згадує про духовні пошуки в житті. Але ті, кому пощастило познайомитися з наставляючою йогою дуже близькі до самопізнання.

Чи є йога способом життя?

Більшість йде в йогу для оздоровлення, виправлення вад у фізичному плані, омолодження або продовження життя, намагаючись повернути час назад.

 

“Люди все частіше залучені в самі непотрібні зовнішні переживання і практично ніхто не згадує про духовні пошуки в житті “

Люди навіть не підозрюють, що незабаром почнуть змінюватися принципи їх життя, світогляд і все життя в цілому на краще. Тільки відбувається це не з усіма, а лише з тими, хто всерйоз почне практикувати.

Все почнеться з поліпшень, які відчуваються на власному прикладі:
 • виправлення постави;
 • зникнення болю і тому подібні позитивні зміни.

Тоді ніхто вже не захоче зупинятися і почне ще глибше занурюватися в цю науку про життя.

 

“З трансформацією свідомості, люди починають розуміти більше і відчувати тонше всі процеси, що відбуваються на планеті”

Коли ми дізнаємося, що регулярність – основа успіху в йозі, що важливі не тільки навантаження в фізичному плані, але і режим харчування, дисципліна, що йога несумісна зі шкідливими звичками, то самі того не помічаючи і не докладаючи величезних вольових зусиль, ми починаємо змінюватися , плавно просуваючись до гармонії.

У якийсь момент стає явно помітно, що йога стала способом мислення і життя. Прояви ці дуже різні, у кожного свої індивідуальні. Але є спільна риса, яка об’єднує всіх – жити з йогою дивлячись на світ з широко розкритими очима. Тому що з трансформацією свідомості, люди починають розуміти більше і відчувати тонше всі процеси, що відбуваються на планеті. Жити стає в рази цікавіше!

Що ж це: мудрість, чуйка, інтуїція? Називати можна як завгодно, але це явно є.

Йога приводить людину:
 • в рівновагу;
 • робить її позитивною;
 • доброзичливою;
 • спокійною.

Але це зовсім не означає, що вона вас змінює. Навпаки – йога вказує вам шлях до самого себе, розкриває вас як особистість і показує природні якості, пояснює хто ви є.

 

Навпаки – йога розкриє вас як особистість, допоможе проявити свої природні дані, покаже ким люди є насправді. Змінюватися і перенаправляти енергію буде сама людина, а йога є найефективнішим інструментом, який допоможе в цьому. Вона подарує вам усвідомленість, що допоможе підходити до будь-яких питань зі здоровим глуздом, цінувати свій час і життя, вчитися бути в моменті.

Чи обов’язково все це в йозі? Ні звичайно. Головне, не забувайте, йога не є метою, це шлях до перетворення життя самими гармонійними способами. Без зусиль з вашого боку, вона не подарує вам щастя. Це не диво і чудо не відбудеться за помахом чарівної палички. Тому для досягнення результатів, потрібно довго і старанно працювати над собою, з усією душею!

Нехай йога буде вашим стилем життя таким же природним як умивання вранці.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×