suriadas turkey 003

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У ТУРЕЧЧИНУ?

 

 

 

 

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У ТУРЕЧЧИНУ?

suriadas turkey 003

Йога-тур в Туреччині це зустріч заходів сонця і світанків з йогою, захоплююча подорож в одну з найкрасивіших країн, яка вражає своїми пейзажами. Заняття йогою на морському узбережжі – найкращий антистрес!

Відпочинок біля моря дозволяє максимально:
 • розслабитися
 • насититись вітаміном Д 
 • приносить неймовірну користь психічному здоров’ю
А якщо морський відпочинок поєднати з практикою йоги та медитаціями – ви отримаєте:
 • перезавантаження
 • приплив сил
 • величезний заряд енергії

Йога-тур ВДОХновение в Туреччині це захоплююча подорож з йогою для людей, які вже практикують йогу або планують почати. Для розміщення ми завжди вибираємо комфортні готелі. В яких приємно займатися йогою та медитацією, з вікон відкривається приголомшливий вигляд. А в повітрі витає аромат свіжості та прохолоди. 

 👈ЗАДАТИ ПИТАННЯ ПО ЙОГА-ТУРУ👉  

“Заняття йогою на морському узбережжі – найкращий антистрес”

Повному релаксу сприяє місце розташування готелю на березі моря в одній з відокремлених бухт, оточених горами.

 • Запах хвої
 • блакитна вода
 • величні гори – справжня насолода для очей.

Програма йога-туру в Туреччині побудована таким чином, щоб задовольнити інтереси найвибагливіших практиків. У програмі йога-туру  присутня зустріч світанку з йогою. З самого ранку, коли на вулиці тільки починає світати, наша група вже в повній готовності до майбутнього заняття. Поки сонце ще не піднялося через обрій, ми виконуємо практику Сурья Намаскар, що перекладається як Привітання сонцю.

“Особливою складовою всіх наших йога-ретритів є чудова компанія, яка збирається із різних куточків України та інших країн”

Як тільки сонце показується на горизонті, ми виконуємо практику медитації на сонці, яка заряджає нас енергією і дарує умиротворення.

Далі слідують блоки з асан, що сприяють фізичному здоров’ю та відмінному самопочуттю. Також у ранкову практику можуть бути включені Шаткарми – очисні практики йоги та роботи з животом. Після такого ранкового коктейлю з корисностей хочеться пурхати як метелик цілий день. Радіти кожній  миті по-справжньому насолоджуватися життям!

Заняття йогою в Туреччині відбуваються двічі на день. Якщо вранці був активний комплекс, то ввечері на вас чекає йога-релакс або заняття з відбудови в асанах. Ми рівномірно розподіляємо навантаження занять таким чином, щоб вам було комфортно та не було перевтоми від практики. На заняттях йога – релакс ви поринете у «Сон йогів» або Йога – нідру.

За допомогою цієї практики ви дізнаєтеся, як можна розслабитися і відпочити за зовсім короткий проміжок часу. На заняттях з відбудови в асанах познайомитеся з детальним розбором особливостей виконання базових асан хатха йоги. Ці знання допоможуть вам виконувати асани правильно та по-новому поглянути на свою практику йоги.

Крім занять йогою, у програмі йога-туру в Туреччині у нас буде достатньо часу, щоб вдосталь накупатися і прийняти сонячні ванни. Також у вільний час ми відвідаємо екскурсії, де побачимо основні пам’ятки околиць.

Особливою складовою всіх наших йога-ретритів є чудова компанія, яка збирається із різних куточків України та інших країн. Усіх поєднує любов до йоги, розвитку та самопізнання. Разом ми проводимо більшу частину часу і додому повертаємось дружною командою, хоча раніше не були знайомі.

Якщо раніше ви не займалися йогою і плануєте приєднатися до нашого йога-туру в Туреччині – не варто переживати, це чудова ідея. Заняття у всіх наших йога-ретритах розраховані на новачків у йозі та практиків із середнім рівнем підготовки.

На заняттях асани (пози) даються у різних варіаціях – від найпростішого до складнішого рівня. Таким чином, вони відмінно підходять як новачкам у йозі, так і більш досвідченим практикам. Також на заняттях дається теорія та багато інформації з відбудови асан. Що стане справжнім джерелом знань для всіх, хто вперше практикуватиме йогу.

Ми робимо все для того, щоб закохати вас у йогу і викликати інтерес продовжувати практикувати повернення додому.

Йога-тур у Туреччині це активний відпочинок у поєднанні з йогою. Спробувавши такий відпочинок одного разу, навряд чи ви повернетеся до звичного раніше відпочинку за системою «все включено».

Після йога-туру ви повертаєтеся додому:
 • повним сил
 • натхнення та енергії
 • приходять нові усвідомлення 
 • з’являється бажання творити.

А це дорого коштує. Приєднуйтесь до незабутнього відпочинку зі змістом з йога-турами.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНІХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×