fbpx
ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У ТУРЕЧЧИНУ?

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У ТУРЕЧЧИНУ?

 

 

 

 

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У ТУРЕЧЧИНУ?

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У ТУРЕЧЧИНУ?

Йога-тур в Туреччині це зустріч заходів сонця і світанків з йогою, захоплююча подорож в одну з найкрасивіших країн, яка вражає своїми пейзажами. Заняття йогою на морському узбережжі – найкращий антистрес!

Відпочинок біля моря дозволяє максимально:
 • розслабитися
 • насититись вітаміном Д 
 • приносить неймовірну користь психічному здоров’ю
А якщо морський відпочинок поєднати з практикою йоги та медитаціями – ви отримаєте:
 • перезавантаження
 • приплив сил
 • величезний заряд енергії

Йога-тур ВДОХновение в Туреччині це захоплююча подорож з йогою для людей, які вже практикують йогу або планують почати. Для розміщення ми завжди вибираємо комфортні готелі. В яких приємно займатися йогою та медитацією, з вікон відкривається приголомшливий вигляд. А в повітрі витає аромат свіжості та прохолоди. 

 👈ЗАДАТИ ПИТАННЯ ПО ЙОГА-ТУРУ👉  

“Заняття йогою на морському узбережжі – найкращий антистрес”

Повному релаксу сприяє місце розташування готелю на березі моря в одній з відокремлених бухт, оточених горами.

 • Запах хвої
 • блакитна вода
 • величні гори – справжня насолода для очей.

Програма йога-туру в Туреччині побудована таким чином, щоб задовольнити інтереси найвибагливіших практиків. У програмі йога-туру  присутня зустріч світанку з йогою. З самого ранку, коли на вулиці тільки починає світати, наша група вже в повній готовності до майбутнього заняття. Поки сонце ще не піднялося через обрій, ми виконуємо практику Сурья Намаскар, що перекладається як Привітання сонцю.

“Особливою складовою всіх наших йога-ретритів є чудова компанія, яка збирається із різних куточків України та інших країн”

Як тільки сонце показується на горизонті, ми виконуємо практику медитації на сонці, яка заряджає нас енергією і дарує умиротворення.

Далі слідують блоки з асан, що сприяють фізичному здоров’ю та відмінному самопочуттю. Також у ранкову практику можуть бути включені Шаткарми – очисні практики йоги та роботи з животом. Після такого ранкового коктейлю з корисностей хочеться пурхати як метелик цілий день. Радіти кожній  миті по-справжньому насолоджуватися життям!

Заняття йогою в Туреччині відбуваються двічі на день. Якщо вранці був активний комплекс, то ввечері на вас чекає йога-релакс або заняття з відбудови в асанах. Ми рівномірно розподіляємо навантаження занять таким чином, щоб вам було комфортно та не було перевтоми від практики. На заняттях йога – релакс ви поринете у «Сон йогів» або Йога – нідру.

За допомогою цієї практики ви дізнаєтеся, як можна розслабитися і відпочити за зовсім короткий проміжок часу. На заняттях з відбудови в асанах познайомитеся з детальним розбором особливостей виконання базових асан хатха йоги. Ці знання допоможуть вам виконувати асани правильно та по-новому поглянути на свою практику йоги.

Крім занять йогою, у програмі йога-туру в Туреччині у нас буде достатньо часу, щоб вдосталь накупатися і прийняти сонячні ванни. Також у вільний час ми відвідаємо екскурсії, де побачимо основні пам’ятки околиць.

Особливою складовою всіх наших йога-ретритів є чудова компанія, яка збирається із різних куточків України та інших країн. Усіх поєднує любов до йоги, розвитку та самопізнання. Разом ми проводимо більшу частину часу і додому повертаємось дружною командою, хоча раніше не були знайомі.

Якщо раніше ви не займалися йогою і плануєте приєднатися до нашого йога-туру в Туреччині – не варто переживати, це чудова ідея. Заняття у всіх наших йога-ретритах розраховані на новачків у йозі та практиків із середнім рівнем підготовки.

На заняттях асани (пози) даються у різних варіаціях – від найпростішого до складнішого рівня. Таким чином, вони відмінно підходять як новачкам у йозі, так і більш досвідченим практикам. Також на заняттях дається теорія та багато інформації з відбудови асан. Що стане справжнім джерелом знань для всіх, хто вперше практикуватиме йогу.

Ми робимо все для того, щоб закохати вас у йогу і викликати інтерес продовжувати практикувати повернення додому.

Йога-тур у Туреччині це активний відпочинок у поєднанні з йогою. Спробувавши такий відпочинок одного разу, навряд чи ви повернетеся до звичного раніше відпочинку за системою «все включено».

Після йога-туру ви повертаєтеся додому:
 • повним сил
 • натхнення та енергії
 • приходять нові усвідомлення 
 • з’являється бажання творити.

А це дорого коштує. Приєднуйтесь до незабутнього відпочинку зі змістом з йога-турами.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНІХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder-social-media-web-network-logo05-4584665_122286
iconfinder-social-media-web-network-logo02-4584667_122300
logo_telegram_airplane_air_plane_paper_airplane_icon_143170
iconfinder-social-media-web-network-logo01-4584668_122292
iconfinder-social-media-web-network-logo04-4584650_122303
ЗАДАТЬ ВОПРОС
Задать вопрос






×
Забронировать тур

×