4b569257ef545e925360f222b03c3388

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЙОГА-ТУРИ ВІД ФЕСТИВАЛІВ ЙОГИ, ІНТЕНСИВІВ, РЕТРИТІВ?

 

 

 

 

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЙОГАТУРИ ВІД ФЕСТИВАЛІВ ЙОГИ, ІНТЕНСИВІВ, РЕТРИТІВ?

4b569257ef545e925360f222b03c3388

У наш час йога в тренді, тому існує величезна кількість різних заходів, повязаних з цією наукою. Інтернет рясніє сайтами і форумами, де запрошують в йогатур, йогаретрит, подорож з йогою, йогу на море або йогу в горах. І часто застосовують всі ці назви до однієї і тієї ж поїздки.

Часто ретрити проводяться в туристичному містечку на березі моря, але хіба ретрит не означає усамітнення?

Виходить, всі ці іменування однакові? Давайте розбиратися!

Йогатур

Найбільш вдалий захід для новачків в йозі і займаються зі середнім рівнем підготовки. Йогатур зазвичай проводиться в мальовничому місці, де можна легко поєднувати практики йоги з чудовим відпочинком та екскурсіями. Дуже популярні йогатури, де можна зайнятися йогою в горах або біля моря, а заодно і насолодитися чудовими видами і повністю відпочити.

В основному в йогатурах пропонується стандартна програма занять йогою: асани, пранаями, медитації, можливі семінари та лекції, як правило великого навантаження немає.

Йогатур зазвичай проводиться в мальовничому місці, де можна легко поєднувати практики йоги з чудовим відпочинком та екскурсіями

Після йогатурів всі повертаються оновленими і максимально відпочившими, насиченими прекрасними враженнями і з новими друзями. Ще по поверненню зазвичай люди починають свій день з привітання сонцю, принаймні перший час, і переглядають своє харчування. Таким чином, йогатури приносять в життя людей дуже багато прекрасного.

Йогаретрит

Такі заходи для просунутих практиків. Ретрит означає усамітнення. Займаючись віддаляються від повсякденності і займаються заспокоєнням свого розуму. Вчаться контролювати емоції і, заглянувши всередину себе, шукають відповіді на багато питань.

“Виберете ви йогатур, фестиваль йоги або йогаінтенсивв будьякому випадку, ви сповна насолодитеся новими знаннями, приємними знайомствами і зарядом енергії, яку дарують абсолютно всі йогаподії

Зараз по всій планеті є безліч шкіл йоги, ретритних центрів і ашрамів, що пропонують подібні практики. На йогаретритах в обовязковому порядку всі живуть за чітким розпорядком, в якому щоденні заняття чергуються і правильно поєднуються.

В йогаретритах є і заборони: не можна курити, вживати алкоголь і неправильну їжу. Які саме практики дають в йогаретритах, залежить від шкіл і вчителів. Вони можуть бути абсолютно різними. Йогаретрити спрямовані на досягнення нових рівнів знань практикуючих на фізичному та емоційному рівні.

Йогаінтенсив

Такий вид практик рекомендується для учнів з регулярною практикою не менше року. На інтенсиві фізичні навантаження, глибоке опрацювання асан. Великий обсяг теоретичних і практичних занять вимагають величезної витривалості.

На інтенсивних заняттях і вимоги до практикуючих значно відрізняються від звичайних йогатурів. Потрібна готовність активно працювати в шпагаті і мостах. Наприклад, володіння різними видами пранаям і т.п.

Йогафестивалі

На таких заходах проводиться йога в горах і йога біля моря, чимось нагадує йогу в йогатурах, але з набагато більшою кількістю людей і викладачів. На фестивалі приїжджають люди з усіх куточків світу, так як там вони можуть бути самі собою, в оточенні однодумців і тієї енергетики, яку створили всі учасники фестивалю. На йогафестивалях кожен відчуває себе як вдома, всі дуже зближуються. Фестивалі підходять для практикуючих з будьяким рівнем підготовки і навіть без нього.

Головнеусвідомленість. Новачки можуть спробувати різні напрямки і вибрати собі до душі, а продовжують вільні від обмежень, які часто бувають в рамках шкіл йоги. Тому на фестивалях все легко і невимушено.

Таким чином, якщо хочете потрапити «за адресою» на йога захід, то уважно вивчайте його програму, а не назву. Виберете ви йогатур, фестиваль йоги або йогаінтенсивв будьякому випадку, ви сповна насолодитеся новими знаннями, приємними знайомствами і зарядом енергії, яку дарують абсолютно всі йогаподії!

Всім прекрасного шляху назустріч з самими собою!

Команда ВДОХновение Yoga Tours

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×