onlinerishikesh 840x400 1

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: ЧИ МОЖЛИВЕ ЯКІСНЕ НАВЧАННЯ ЙОЗІ ОНЛАЙН?

 

 

 

 

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ:

ЧИ МОЖЛИВЕ ЯКІСНЕ НАВЧАННЯ ЙОЗІ ОНЛАЙН?

onlinerishikesh 840x400 1

У наш час люди стають більш усвідомленими, починають розуміти які методи потрібно використовувати, щоб зберегти молодість і здоров’я, а також гармонійний душевний стан і спокій розуму надовго. Тому все частіше звертаються до йоги. Новачки в йозі хочуть якісно навчатися з самого першого заняття йоги. І це прекрасно. Тому виникає безліч питань з приводу занять: групове чи індивідуальне, в залі або будинку, вживу або онлайн і який вид йоги вибрати … Є безліч варіантів, але є і побоювання.

Чи буде йога-практика онлайн для новачків в йозі ефективною?

З одного боку будь-які усвідомлені просування до самовдосконалення – це величезний плюс і перший крок на шляху до змін. А з іншого боку – живе заняття ніщо не замінить, тому на початку шляху новачкові в йозі заняття по книгам або відео не рекомендуються. А ось заняття з інструктором (навіть онлайн) принесуть більше користі і розвитку. Часто умови життя або будь-які події обмежують вільний час початківця практика йоги. Адже до залу потрібно добиратися + час на збори, потім поїздка додому, ще й розклад практик не завжди може підходити.

Розглянемо переваги занять йогою для початківців практиків онлайн:

 1. Тривалість практики і час, в яке вона буде проходити ви регулюєте з інструктором йоги і вибираєте найбільш відповідний для вас. Це дуже зручно, тому що не виникає ніякої залежності від студії йоги і в будь-який час ви можете запитати про додаткову онлайн консультацію, що в залах зазвичай дуже проблематично, адже інструктор часто поспішає на наступне заняття. Також не потрібно надовго кидати домашні справи або маленьких діток самих вдома. Великий плюс в регулюванні тривалості йога-практики: новачкові можна починати з більш короткого заняття і поступово збільшувати час тренування.
 2. Відбудова асан і зворотний зв’язок. Зазвичай новачки в йозі практикують, думаючи про щось зовсім інше, нічого боячись, адже якщо що, то інструктор йоги підійде і підправить. Онлайн такого не буде. Тут точно потрібно бути більш дисциплінованим і перебувати в моменті від початку до кінця, вчитися слухати своє тіло і відчуття в ньому. У груповому занятті новачки в йозі задіють в більшій мірі зоровий канал прийому інформації. На онлайн практиці новачки в йозі розвивають слуховий канал і, намагаючись відкоригувати і відчути асану (за вказівкою інструктора йоги) розвивають тактильний канал. Такі практики вважаються більш самостійними.
 3. Періодичність йога-практик. Онлайн її теж можна вибрати індивідуально: будь то щоденні заняття або тричі на тиждень. Або будь-яку кількість практик, що підходить саме вам, або за рекомендацією інструктора йоги. Також скорегувати їх з урахуванням менструального циклу, що дуже важливо для жінок, що займаються йогою.
 4. Одяг для йоги. Можна займатися в чому завгодно, адже ви вдома. До зали, наприклад, не прийдеш на практику йоги в зручній майці і трусах. Головне – не забувати початківцям практикам йоги про те, що одяг для заняття повинний бути дихаючим, що не сковуючим рухи і комфортним.
 5. Ти практикуєш наодинці. Інтровертним людям цей варіант підходить ідеально. Також новачки в йозі часто на початку шляху соромляться своїх блоків у тілі і постійно дивляться по сторонам, щоб переконатися, що за їх недосконалою практикою ніхто не спостерігає. Вдома ж можна розслабитися і влитися в потік практики. Ще плюс в тому, що сам практик не дивиться на сусідні килимки і не комплексує через те, що хтось раніше за нього встав на міст або сів на шпагат.
 6. Температура простору для практики йоги. Часто новачкам в йозі в залі на груповому занятті душно, або навпаки прохолодно, адже температурні режими у всіх нас різні. Займаючись вдома онлайн є прекрасна можливість вибрати температуру яка ідеально підходить індивідуально.
 7. Ніхто не відволікає. Зазвичай йогою займаються ввічливі і усвідомлені люди, але хто прийде на групове заняття ніколи не знаєш. Буває, залітний новачок починає ставити питання практикуючій поруч людині, або коментувати виконання практики. Вдома вас точно ніхто не відволікатиме і не потривожить.
 8. Чоловікам. Стереотипи про йогу давно розвіяні, але все одно деякі чоловіки соромляться свого бажання практикувати, так як серед його оточення існує думка про те, що йога – виключно жіноча практика на розтяжку і чоловікам в ній робити нічого. Хоча спочатку йогою займалися виключно чоловіки. А вдома можна спокійно займатися, не соромлячись і не боячись засуджень.

Наш світ крок за кроком йде до персоналізації у всіх сферах діяльності і це зовсім не шлях до деградації, як деякі заявляють. Адже немає нічого поганого в тому, що досвідчена людина допоможе правильно виконувати асани, скорегує практику з урахуванням індивідуальних особливостей і допоможе розібратися з харчуванням.

Вибирайте практику особисто для себе, інструктора йоги, з яким вам комфортно і вид занять, який підходить саме вам. Займайтеся йогою, розвивайтеся, покращуйтеся і удосконалюйтеся щодня!

Намасте!

Команда ВДОХновение YogaTours

hatha yoga online
tmp gQjbHq d25c377cc210eca1 yoga online
5400 1
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×