foto4 hymalaya silalotosa

ЙОГА-ТУР ДО ІНДІЇ – ДОРОГА ДО ЗМІН

 

 

 

 

ЙОГА-ТУР ДО ІНДІЇ – ДОРОГА ДО ЗМІН

foto4 hymalaya silalotosa

Як часто зараз люди живуть, тішачись ілюзією про те, що добре знають і відчувають своє тіло. А потім одного разу відвідують заняття з йоги, встають в «собаку мордою вниз» і настає несподіванка: виявляється тіло живе своїм життям! Дерев’яні м’язи ніг, а руки взагалі якісь неконтрольовані.

Це буде тривати до тих пір, поки ви не навчитеся слухати своє тіло, відгукуватися і берегти його. Всьому цьому найкраще вчитися в йога-турі в Індії!

З кожною практикою в йога-турі на батьківщині йоги в Індії ви почнете усвідомлювати свої сили, надзвичайні можливості і те, чого з їх допомогою можливо досягти.

А те умиротворення, відчувати яке ви навчитеся практикуючи на килимку, зовсім скоро почнете відчувати і за його межами, в повсякденному житті. Адже йога має безмежні можливості. Працюючи над собою і своїм внутрішнім світом, ми мимоволі починаємо прагнути до пізнання світу, що оточує.

Ще в Індії існує безліч тренінгів, фестивалів, йога-ретрітив і йога-турів, семінарів і різних практик з йоги, адже ця наука – дітище країни. Такі заходи в гармонії з практиками виведуть вас до заповітною дорогою змін.

“Працюючи над собою і своїм внутрішнім світом, ми мимоволі починаємо прагнути до пізнання світу, що оточує”

Що ж ви зустрінете на цьому шляху через йогу до мрії?

З життя поступово почнуть зникати гнів, поганий настрій і нервозність. Натомість прийде миролюбність, гармонія і спокій.

Завдяки стимуляції процесу інтоксикації, ви станете чисті при виконанні асан, насититеся киснем під час практики пранаями, отримаєте оптимальні фізичні навантаження і, навіть, сповільніться процес старіння.

 

“Індія просякнута звуками співаючих чаш, пахощами і співом мантр. У ній розташовані стародавні храми, ашрами і пам’ятники”

До вас прийде усвідомлення того, що на шляху до себе ви зрозуміли одне: взагалі подорож ще довша і веде до гармонії з навколишнім світом.

Виконуючи практики пранаями, ви навчитеся контролювати своє дихання. І не тільки!
 • Це навчить вас володіти найтоншим мистецтвом самоконтролю.
 • Ви розкриєтеся як особистість, позбудетеся від внутрішніх затискачів і комплексів, властивих багатьом в цьому світі, поступово почнете створювати поліпшену версію себе і свого життя.
 • Ваш сон помітно покращиться. Релаксаційні практики допоможуть в цьому.
 • Практики йоги стануть усвідомленими, більш ефективними і залучать у ваше життя гармонію, баланс і спокій.
 • Ви перестанете бігти від себе, а навпаки приймете і полюбите своє тіло і приведете в порядок розум.
Йога-тур до Індії – це дуже популярний напрямок в йога-подорожах.

Особливо йога-мандрівникам цікаві Рішікеш і Керала. Ці місця воістину магічні і просочені первозданною йогою. Там кожен практикує, тому атмосфера і енергетика ідеально підходить для занять в йога-турі.

Також Індія просякнута звуками співаючих чаш, пахощами і співом мантр. У ній розташовані стародавні храми, ашрами і пам’ятники. А ще шалено красива природа і багатий тваринний світ.

Тому країну регулярно відвідують дуже впливові люди. Їдуть вони туди заради духовного пробудження. Мати Тереза, Марк Цукерберг, Стів Джобс – це лише невеликий список тих, кого до глибини душі вразила Індія – країна контрастів.

Якщо ви ще не вирішили як провести свій черговий ідеальний відпочинок, подумайте про поїздку в йога-тур до Індії. А наша команда ВДОХновение YogaTour з радістю допоможе вам в організації подорожі.

У нас ви знайдете кращі пропозиції йога-турів не тільки до Індії, але і по всьому світу.

Приємного і корисного йога-відпочинку!

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×