e7dbd4df b661 07bb ea0f 589204aad45b obj img 4 c

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У КАРПАТАХ, ОЗЕРО СИНЕВИР

 

 

 

 

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У КАРПАТАХ, ОЗЕРО СИНЕВИР

e7dbd4df b661 07bb ea0f 589204aad45b obj img 4 c

Йога-ретрит на природі допомагає краще розслабитися та досягти гармонії між тілесним та духовним. Саме тому йога-тур на озеро Синевир у Карпатах є одним із найпопулярніших напрямків серед йога-турів ВДОХновение.

Карпатам властива особлива атмосфера, яка допомагає краще відчути цей дзен.

Прийняти врикшасану (поза дерева) серед стародавніх смерек та величних гір Карпат, на березі найкрасивішого та наймістичнішого озера України – що може бути краще? Повітря тут неймовірно свіже і легке, ніби наповнене ароматом хвої. Озеро Синевир дарує відчуття абсолютного спокою та умиротворення. А разом із практикою йоги – всі турботи та переживання розчиняються і з’являється мотивація працювати над собою.

Адже йога – це не лише вправи для тіла, а й уміння контролювати розум!

На заняттях ви навчитеся керувати не тільки тілом, виконуючи вправи – асани, але також контролювати дихання та думки. Через швидкий темп життя ми зовсім розучилися розслаблятися. Спочатку здається, що це досить складно. Але все залежить від викладача та вашого настрою на практику.

“Йога-тур на озеро Синевир – це возз’єднання із природою”

Наші клієнти в анкетах зворотного зв’язку часто зазначають, що йога-тури ВДОХновение добре організовані та сплановані. Також високу оцінку отримує сертифікований інструктор йоги, який проводить заняття. Завдяки добрій організації вам зовсім не потрібно ні про що турбуватися.

Програма йога-туру побудована так, щоб ви встигли максимально:

 • приділити час йозі,
 • ознайомитись з основними пам’ятками, 
 • поспілкуватися з однодумцями
 • та надихнутися на майбутню практику.

Йога-тур на озеро Синевир – це возз’єднання із природою! Адже жоден, навіть найсвітліший і затишніший зал, не зможе зрівнятися з практикою на природі. 

 

“Йога-тур на озеро Синевир – це натуральний антидепресант, доступний вам без рецепта”

Також зміна обстановки вплине на ваше самопочуття та фізичні межі. Доведено, що запахи та звуки природи позитивно впливають на емоційний стан людини, допомагають значно знизити рівень стресу.

З кожним роком ми все більше часу проводимо з гаджетами і менше на природі. Тому так багато людей скаржаться на мігрені та постійне почуття тривожності. Для деяких йога-тур – це свого роду вихід із зони комфорту, а всі ми знаємо, як це важливо для саморозвитку.

У програму туру включено пішу екскурсію, на якій ви підкорите гору Озерна. Видершись на вершину на вас чекає неймовірний вид на нескінченні ліси та гори Карпат і те саме озеро Синевир, яке з висоти здається синім оком із зіницею-островом. Якщо вам ніколи раніше не доводилося підніматися в гори – не хвилюйтеся, гора Озерна доступна для людей з різним рівнем фізичної підготовки.

Також на вас чекає цікава екскурсія до Центру реабілітації бурих ведмедів. Це унікальний і єдиний такого роду центр в Україні. Місце, куди привозять ведмедів, з якими жорстоко поводилися попередні господарі. Реабілітаційний центр Синевир нікого не залишить байдужим.

Один із найважливіших факторів продуктивної практики – це правильна концентрація. Йога на природі допомагає бути уважнішими і не розсіювати увагу на другорядні речі.

Після йога-туру на озеро Синевир ви відновите сили, повернетесь додому оновленим та у гарному настрої. Це натуральний антидепресант, доступний вам без рецепта!

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×