Yoga weekend

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У КАРПАТАХ, ЯРЄМЧЕ

 

 

 

 

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЙОГА-ТУР У КАРПАТАХ, ЯРЄМЧЕ

Yoga weekend

Карпати є перлиною України, а Яремче один із найпопулярніших та найкращих кліматичних центрів Карпат. Щороку сюди приїжджають тисячі людей, щоб відпочити та оздоровитись. Саме тут вільніше дихати чистим і насиченим озоном повітрям, найпростіше розслаблятися і набиратися нової енергії.

Тому Яремче ідеальне місце для проведення йога-туру, відправитися в який – чудовий спосіб поєднати приємне з корисним.

Можливість за короткий час:

 • якісно відпочити,
 • попрактикувати,
 • перезавантажитися.

Для деяких йога-тур може бути виходом із зони комфорту, але всім він подарує позитивні емоції, повне перезавантаження думок і мотивацію замінити шкідливі звички на корисні. Наприклад, вранці, замість перегортання стрічки соціальних мереж – виконати ранкову практику та випити чашечку трав’яного чаю з видом на казкові Карпати.

“Яремче ідеальне місце для проведення йога-туру, відправитися в який – чудовий спосіб поєднати приємне з корисним”

Йога-тур має досить інтенсивну програму: від різних видів йоги до огляду визначних пам’яток. Також до програми туру входить купання у гарячому чані з травами, що неймовірно корисно для здоров’я всього організму. Купання в чані здатне нормалізувати обмін речовин та зняти біль при ревматизмі. Ви обов’язково повинні спробувати цю приємну закарпатську СПА процедуру.

Яремче оточують гори, пагорби та мальовничі ліси. Також місто багате на пам’ятки та історичні цінності. У програму йога-туру включені цікаві екскурсії Яремче.

“Для того, щоб краще спалося нам потрібен зручний матрац, так і з йогою – для кращої практики потрібна особлива обстановка, як, наприклад, гірське повітря, шум струмків та водоспадів”

Ви матимете чудову нагоду підкорити вершину гори Маковиця (висота 978м), шлях до якої йде через таємничу стежку Довбуша. Якщо раніше у вас не було досвіду підняття в гори – не варто переживати, підкорити гору Маковиця не важко навіть для новачка.

Після цього ми вирушимо у вольєрне господарство, де ви зможете побачити представників карпатської фауни. Іще у вас буде можливість побачити одне із природних чудес України.

Саме в Яремче знаходиться найкрасивіший і найвідоміший водоспад Карпат – Пробій.

Все ще ставите собі питання, чому варто вирушити в йога-тур? Для того, щоб краще спалося нам потрібен зручний матрац, так і з йогою – для кращої практики потрібна особлива обстановка, як, наприклад, гірське повітря, шум струмків та водоспадів.

Абсолютно неважливо – ви новачок в йозі або досвідчений практик – йога-ретрит на природі сприяє кращому розслабленню та освоєнню дихальних практик, що особливо важливо при виконанні асан на баланс. І як нам пощастило, що для цього не обов’язково виїжджати за межі країни.

Вирушивши в йога-тур, ви отримаєте детально організовану поїздку і зробите новий крок на шляху до саморозвитку.

У програму йога-туру в Яремче включена практика хатха-йоги, а також заняття йога-релакс, в якому ви зможете вивчити практики на розслаблення та пізнати йога-нідру.

Все, що вам потрібно робити – довіритися сертифікованому інструктору, набиратися досвіду та мотивації для подальшої практики. Яремче зачарує вас із першої секунди перебування. Завдяки розвиненій інфраструктурі ви зможете насолодитися цим райським місцем у будь-яку пору року. Не проґавте можливість втекти від міської суєти та насолодитися незабутнім йога-ретритом в оточенні незайманої природи Карпат.

Команда ВДОХовение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×