DSCN7501 scaled

ЙОГА-ТУР В ЧОРНОГОРІЮ – ВИВЧАЄМО КРАЇНУ І АКТИВНО ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ!

 

 

 

 

ЙОГА-ТУР В ЧОРНОГОРІЮ – ВИВЧАЄМО КРАЇНУ І АКТИВНО ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ!

DSCN7501 scaled

За романтичною назвою Монтенегро ми знаходимо знайому Чорногорію. Це невелика і дуже велелюбна країна, чимось дуже схожа на Крим, що робить її більш ріднішою. Тому перебувати тут на йога-турі буде надзвичайно комфортно.

Чорногорія – чудове місце, де є все: пляжний відпочинок, шикарні види, старовинна архітектура, гори, каньйони і смачна місцева кухня.

Кожен куточок цієї країни по-своєму прекрасний і наповнений енергією.
Чорногорія кличе нас і обіцяє подарувати чудові пляжі, цікаві музеї і старовинну архітектуру, розваги, незабутні практики йоги і оздоровлення душі і тіла. Саме тому ми організували тур в цю чудову країну. Це відмінна можливість її вивчити і прекрасно відпочити.

Природа там шалено красива, гори і море знаходяться поряд.

Радують око каньйони, бухти, річки і озера, а також чарівні ліси. Повітря там чисте і свіже. Чорноморське узбережжя багате різновидом пляжів: пісчаний, гальковий, бетонний. І всі вони прекрасні. Взагалі, Чорногорію давно взяли до уваги йоги і дуже часто проводять тут йога-тури та ретрити, адже йога-захід в цьому місці точно пройде незабутньо! Тут унікальні кліматичні умови і дуже красива природа. 

“Велика кількість різних місць для повного релаксу: високі гори, ласкаве море, а також дуже хороші екологічні умови”

Екологи стверджують, що ця країна знаходиться в числі самих чистих у світі. Всім нам відомі плюси такої чистоти: прозоре повітря, унікальний мікроклімат, які дуже сприятливо впливають на організм людини. Тому йога-тури тут проводяться все частіше. Такі умови ідеально підходить для проведення практик йоги, медитації та пранаями в йога-турі.
Тільки уявіть собі повне з’єднання з цією країною: зустріч світанку і вітання сонця в горах, медитації на березі моря під спів птахів і заходи сонця на золотистих схилах гір. Ці чинники допоможуть розслабитися як фізично, так і духовно. У Чорногорії можна відчути як всі енергії приходять в рівновагу, гармонію і баланс, набратися мегавражень, розкрити власні здібності, про які раніше могли і не здогадуватися, і повністю перезавантажитися. 

f Depositphotos 71826397 xl 2015 f 3 1 scaled

“Зачаровуючі види узбережжя допоможуть краще розслабитися, зарядять позитивними емоціями і зроблять практики ще більш глибокими і усвідомленими”

Насолодитися по повній і провести час кайфуючи і з користю допомагає м’ягкість тутешнього клімату. Грамотні фізичні практики і спеціально підібрані асани допоможуть відновити рівновагу на тонкому рівні, придбати нові життєві сили, навчитися слухати і розуміти своє тіло, правильно дихати і концентруватися на відчуттях, а також швидко привести своє тіло в хорошу фізичну форму, зробити ще один найважливіший крок на шляху до йоги.

Крім практик йоги в найсприятливіших для цього умовах, Чорногорія багата на прекрасні екскурсії.

Тут маса різних розваг: від відвідування природних заповідників до місць лову риби і багато інших цікавинок. Це зробить ваш відпочинок активним і справді незабутнім.

f shutterstock 98370008 f 3 scaled
iAIP0E7NU

Всіх, хто бажає якісного відпочинку, поєднаного з відмінними йога-практиками і найбільш насиченими емоціями екскурсіями, запрошуємо на наш йога-тур в Чорногорію.
Всім йоги!   

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×