225138867

ЧИМ ЦІКАВИЙ ЙОГА-ТУР В ЄГИПТІ?

 

 

 

 

ЧИМ ЦІКАВИЙ ЙОГА-ТУР В ЄГИПТІ?

225138867

Для багатьох людей йога – це лише корисні для здоров’я фізичні вправи, частіше неусвідомлені. Початківці займаються старанно – приймають пози-асани, намагаючись відчути розтягнення м’язів і роботу суглобів, ні на секунду не замислюючись над тим, з якою метою вони придумані і для чого застосовуються більше тисячі років … подумати тільки … дійсно більше тисячі!

Йогічна історія повідомляє про появу йоги в давнину, дуже давно, ще до нашої ери. Багато століть тому на землях прекрасної Індії було знайдено стародавні малюнки та залишки скульптур людей, які практикують йогу. Є версії, що інформація про йогу належала найдавнішим цивілізаціям, при зникненні яких знання про йогу потрапило і в Індію, і в Єгипет (у могутніх і оповитих таємницями пірамід Єгипту є зображення, де люди знаходяться в асанах).

Тому Єгипет – місце об’єднане з йогою і наділене надзвичайною енергією.

Нещодавно нам на думку прийшло, а що якщо йога – це якесь найцінніше знання, надіслане людству, в якому закодовані всі найважливіші секрети життя в гармонії?

 

“Єгипет – місце об’єднане з йогою і наділене надзвичайною енергією”

Справжні йоги перебувають у рівновазі не тільки з тілом і душею, а ще й з усім навколишнім світом і живими істотами, вони знаходять собі улюблену справу і щохвилини відчувають щастя.

А якщо йога і є найголовніший дар людству?

І саме в ній зашифровано всю програму щастя та правильного існування особистостей, народів, держав і всієї планети? З цим можна розібратися тільки практикуючи йогу в найенергетичніших і найдавніших місцях, в яких йога зароджувалася, наприклад, у Єгипті.

“Природа Єгипту – це щось незвичайне і дивовижне, тому заняття йогою в цьому унікальному місці будуть усвідомленими, цілісними і чарівним”

Ще один найважливіший чинник ефективності занять йогою у Єгипті – природа.

Природа – складова нашого життя, яку часто недооцінюємо. Але вона вабить і зачаровує нас красою, могутністю та різноманітністю. Природа Єгипту – це щось незвичайне і дивовижне, тому заняття йогою в цьому унікальному місці будуть усвідомленими, цілісними і чарівними.

Також не можна недооцінювати могутність моря! Вода багато звільняє і багатьох наповнює. Практика йоги під шум хвиль із солонуватим повітрям наповнить вас неймовірним відчуттям легкості та свободи. А ще Червоне море багате на підводних жителів, що радуватиме і надаватиме почуття єднання з прекрасними живими істотами.

Кухня в Єгипті з дуже великою різноманітністю та досить приваблива. Справа в тому, що тут сплелися три цікаві кулінарні традиції:

 • традиційна кухня долини Нілу (з часів єгипетських пірамід з фараонами),
 • арабська кухня, оскільки Єгипет завойовували араби,
 • кухня імперії Османа, під владу якої він теж потрапляв.

Це все можна спробувати у місцевих ресторанах. У кожному готелі є їжа на будь-який смак та адаптована під туристів. 

А якщо це йога-тур, то взагалі окрема історія – збалансоване корисне меню для групи. У наш час можна поєднати подорож із саморозвитком, єднанням душі та тіла. У йога-турі біля моря гармонійно вписуються заняття йогою, що надає йому глибшого сенсу.

У прохолодну пору року для йога-туру вибирайте спекотні країни, в яких літо цілий рік. Обов’язково відвідайте йога-тур в Єгипті, торкніться чудового мистецтва – практики йоги в цьому магічному куточку планети.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×