DOMYOS LEGGING SECON 1200x800 2

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: КОРИСТЬ ЙОГИ

 

 

 

 

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: КОРИСТЬ ЙОГИ

DOMYOS LEGGING SECON 1200x800 2

Понад п’ять тисяч років люди практикують йогу, але у нас вона набрала популярність відносно недавно. Новачки в йозі дуже мало про неї знають: чим же корисна йога? Як і на що вона впливає в фізичному і ментальному планах.
Йога – це єднання тіла, духу і розуму. Її основна мета – звільнення і просвітлення. Ця прекрасна наука є відмінним помічником на шляху пізнання себе, розкриття свого потенціалу, знаходження гармонії, оздоровлення в фізичному плані і духовного розвитку. Новачкам в йозі це піде на користь, втім як і тим хто продовжують. Також йога допомагає позбутися від стресових і депресивних переживань, розслабляє і заспокоює новачка в йозі з самого початку його шляху. Практика йоги проводиться в помірному і спокійному режимі (якщо ми говоримо про класичну йогу). Заняття складається з комплексу грамотно підібраних асан.

Асани – це вправи, синхронізовані з диханням і оздоровлюючі тіло.

За допомогою асан можна пропрацювати кожен орган в нашому організмі, дістатися до кожної зв’язки, суглоба і м’яза. Заняття триває півтори-дві години. Так як під час практики ми поєднуємо фізичні і дихальні вправи, наш організм насичується киснем, а також опрацьовуються всі групи м’язів і масажують внутрішні органи. Тіло стає слухняним, м’яким і поступливим, а це сприяє правильному і м’якому витягненню з опрацюванням найглибших м’язів.

“Йога – це єднання тіла, духу і розуму. Її основна мета – звільнення і просвітлення”

Таким чином вплив на організм новачка в йозі є комплексним і дуже ефективним – додає легкості, заряду енергії, потік сили і хорошого настрою. Скручування покращують кровообіг і стимулюють роботу внутрішніх органів вже з найперших занять йогою. Стабільні практики йоги покращують роботу травної системи і уповільнюють процеси старіння, що часто і призводить людей в йогу.

Йога – це універсальна наука, тому підходить абсолютно всім від малого до великого. Але важливо розуміти, що основним аспектом грамотного і ефективного заняття є інструктор з йоги. Він підкаже початківцям в йозі на що звернути увагу, підправить і порекомендує модифікацію асани, враховуючи особливості організму що займається. А ще інструктор йоги з радістю відповість на будь-які ваші питання, тому ніколи не соромтеся їх задавати.

“Часто в йогу приходять за оздоровленням. Все більше і більше людей переконуються в її дієвій силі”

Як же саме практика йоги впливає на організм людини і чого можна домогтися при регулярних заняттях йогою?

 • Розвиток м’язової еластичності
 • Зниження ваги
 • Зміцнення кісткової системи
 • Поліпшення осанки
 • Поліпшення координації
 • Позбавлення від больових відчуттів
 • Позбавлення від стресів
 • Профілактика різних захворюваннях

Також йога дуже корисна для душі. Адже вона є не тільки фізичної, а й духовною практикою. За допомогою йоги досягається гармонія тіла, духу і розуму. Вони з’єднуються і стають одним цілим.

Психологічні ефекти йоги такі:

 • Зявляється впевненість в собі
 • Позбавлення від шкідливих звичок
 • Заряд енергії та бадьорості
 • Зняття депресії і стресу
 • Випрацьовується оптимістичний погляд на життя
 • Відкритість

Часто в йогу приходять за оздоровленням. Все більше і більше людей переконуються в її дієвій силі. Трапляється так, що люди приходять в йогу з певною проблемою, практикують якийсь час, а коли біль і неприємності зникають, то знаходять відмовки і закидають заняття. Але повернутися все одно доведеться! Адже без регулярної роботи над тілом чекати від нього подарунків у вигляді гарного самопочуття не варто. Якщо ви хочете бути здоровим завжди, а не на короткий проміжок часу, то практики йоги повинні стати способом життя.

Йога допомагає справлятися з масою захворювань. Існує терапевтична йога, спеціально на це спрямована. Йога допомагає підтримувати організм в тонусі і служить профілактичним методом проти різних захворювань. Часто ця наука виліковує людей без лікарського втручання. Щорічно кількість людей, які займаються йогою росте. Це далеко не випадковість. Адже ця наука є дуже потужним і при цьому простим методом поліпшення здоров’я у всіх планах. Йога дарує можливість насолоджуватися життям, перебувати в гармонії з самим собою і навколишнім світом. Починати практики йоги може абсолютно кожен, незалежно від статі, віку, роботи або релігії. Головне – величезне бажання поліпшуватися і змінюватися!
Всім йоги!

Команда ВДОХновение YogaTours

👇ПІДБІРКА НАЙКРАЩИХ ЙОГА-ТУРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×