Lqk7ZjMdv0R8aKIXieE1570635926

ЧОМУ ЙОГА-ТУРИ ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ВИД ВІДПОЧИНКУ?

 

 

 

 

ЧОМУ ЙОГА-ТУРИ ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ВИД ВІДПОЧИНКУ?

Lqk7ZjMdv0R8aKIXieE1570635926

Потрібна пауза для перепочинку і перезавантаження як у фізичному так і в ментальному плані.

Для цього відмінно підійде йога-тур, метою будь-якого з яких є унікальність і універсальність. У програму таких йога-ретритів входять не тільки стандартні послуги: проживання та харчування, а й цілі комплекси практик з йоги для розвиток духовного і творчого потенціалу.

Це оптимальний відпочинок для тих, хто хоче відійти від суєти міста, полюбити первозданну природу і хоче нею насолодитися, подивитися на своє життя по-новому, під іншим кутом і просто відновити сили, розтрачені в повсякденності.

Чим йога-тури відрізняються від звичайних туристичних турів?
 • активністю: адже протягом усього часу в йога-турі проводяться практики йоги;
 • оздоровленням: сприятлива екологія, практики асан, пранаями і медитацій цьому сприяють;
 • правильним збалансованим харчуванням;
 • внутрішнім зростанням: кожен йога-ретрит призводить до змін в світогляді і повному перезавантаженни;
 • справжнім відпочинком: адже в такій подорожі можна по-справжньому розслабитися тілом і розумом, чому сприяють гармонійні практики з йоги.

“Йога-тур – це оптимальний відпочинок для тих, хто хоче відійти від суєти міста, полюбити первозданну природу і  насолодитися нею”

Періодично кожному з нас хочеться піти від якихось стандартів, пережити щось нове, що жодного разу ще не пробував. При чому не просто вбити час, а ще й перезавантажитися, поліпшити свій стан і життя в цілому. Тому нам необхідно особливу увагу приділяти здоров’ю: як тілесному, так і духовному. З чим ви і зустрінетеся в йога-турах.

“У програму  йога-турів входять не тільки стандартні послуги: проживання та харчування, а й цілі комплекси практик з йоги для розвиток духовного і творчого потенціалу”

Які ж йога-тури існують? Давайте розбиратися:
 • пляжний йога-тур – комфортабельне розміщення на морському узбережжі, лайтові тренувальні програми з йоги, багато вільного часу, щоб насолодитися усіма принадами пляжного відпочинку;
 • екскурсійний йога-тур – це програма йоги, поєднана з пізнавальними поїздками або походами по самих мальовничих місцях;
 • йога-тур для оздоровлення – ретрит в який, окрім практик йоги, входять спрямовані на це процедури: арома-терапія, арт-терапія, масажі, спа;
 • йога-тур інтенсив – практики йоги мінімум двічі в день, спрямовані на серйозну роботу над тілом і розширенням меж свідомості;
 • йога-тур вихідного дня – швидке перезавантаження, підходить особливо для новачків в йозі і тих, у кого дуже мало вільного часу.

Перевага йога-ретритів перед звичайними туристичними поїздками безумовна, а різновиди взагалі на будь-який смак. Але всіх їх поєднує осмисленість відпочинку, активність, пізнання, освоєння і кайфування.

Якщо вам потрібно досягти гармонії в житті і розвивати своє тіло і розум, то йога-тури – найкращий спосіб для цього!

І ми з радістю надаємо вам таку можливість! Команда ВДОХновение YogaTour створює подорожі з любов’ю саме для вас!

У будь-який кінець світу і в будь-який час року ви можете відправитися в свою ідеальну подорож в нові і найякісніші йога-тури з нами!

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×