unnamed

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: ТОП 5 – ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ НА ЗАНЯТТІ ЙОГОЮ

 

 

 

 

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: ТОП 5 – ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ НА ЗАНЯТТІ ЙОГОЮ

unnamed

Щодня новачків в йозі, які вирішили вивчити цю науку все більше, і їх кількість зростає по всьому світу. Всім початківцям практикам йоги хочеться досягти балансу і гармонії в тілі і дусі, розкрити свій захований в далекий куточок потенціал і наповнитися енергією.

Зараз йога в тренді, а здоров’я і рівновага були завжди в моді.

Тому новачків в йозі можна зустріти всюди: в шоу-бізнесі, політиці, серед працівників офісу і навіть домогосподарок. Кожен новачок йде в йогу зі своїми особистими цілями: хтось хоче знизити вагу, хтось покращити стан здоров’я, позбавитися від стресів або поліпшити гнучкість, а хтось хоче «єднання з Богом».

 

“Кожен новачок йде в йогу зі своїми особистими цілями: хтось хоче знизити вагу, хтось покращити стан здоров’я, позбавитися від стресів або поліпшити гнучкість, а хтось хоче “єднання з Богом”

Новачкові в йозі варто зайнятися найдавнішою наукою мінімум для того, щоб перевірити її ефективність, і на собі переконатися що йога допомагає бути здоровим і в гармонії з собою.

Щоб почати займатися йогою, новачкові в йозі не потрібно заздалегідь якось готуватися. Єдине, можна проконсультуватися з лікарем, якщо щось турбує в плані здоров’я. Тому на заняття йогою можуть приходити всі, хто забажає. Ні підготовка у фізичному плані, ні вік новачка в йозі ролі не грає.

“Основа в заняттях для новачка в йозі – це чесне і чисте бажання нею займатися”

ТОП 5 чого не слід робити новачкові в йозі на першому занятті:

 • Наїдатися до заняття. Якщо ви дуже голодні, то можете випити чаю. Займатися бажано через 1,5-2 години після їжі;
 • Одягатися в тісний незручний одяг. Бажано не тільки роззуватися на занятті і практикувати босоніж, але і знімати шкарпетки;
 • Не слухати викладача і дивитися на виконання вправ іншими. Звертайте увагу всередину себе;
 • Якщо ви запізнилися на заняття, то не варто голосно вітати тих, хто прийшов вчасно, максимально тихо увійдіть і обмежтеся уявним привітанням, а якщо вам потрібно піти раніше, то про себе вибачитеся перед групою і тихенько виходьте;
 • Затримувати подих. Новачкам в йозі необхідно засвоїти, що практика йоги повинна бути синхронізована з диханням, інакше це йогою бути не може.

На перше заняття новачкові в йозі бажано прийти трохи раніше і, по можливості, поспілкуватися з інструктором. Поговорити про можливі труднощі при виконанні асан, враховуючи взагалі стан здоров’я та індивідуальні можливості.

Якщо є якісь проблеми з самопочуттям, необхідно сказати про це вчителеві заздалегідь. Це посприяє тому, що практика йоги для новачка в йозі буде розроблена, враховуючи індивідуальних підхід. Тому задавайте більше питань і не соромтеся.

Основа в заняттях для новачка в йозі – це чесне і чисте бажання нею займатися. Ні в якому разі не змушуйте себе, адже через йогу ви досягаєте радості і любові, а, змусивши себе встати на килимок, цих відчуттів не досягти. Краще пропустити одне заняття, але не йти на нього через силу, примушуючи себе.

Ще один важливий момент для новачків в йозі: не варто перший рік практикувати самостійно, займайтеся з інструктором. Навіть після освоєння асан не варто забувати, що найважливіше – сконцентрований розум, а не «крута» форма.

Знайомтеся з йогою. Вона рада прийняти в свої усвідомлені і здорові обійми кожного з вас. Займайтеся і будьте в тонусі і гармонії. Всім хороших практик.

Команда ВДОХновение Yoga Tours

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×