ПОРАДИ НОВАЧКАМ: ТОП 5 – ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ НА ЗАНЯТТІ ЙОГОЮ
Щодня новачків в йозі, які вирішили вивчити цю науку все більше, і їх кількість зростає по всьому світу. Всім початківцям практикам йоги хочеться досягти балансу і гармонії в тілі і дусі, розкрити свій захований в далекий куточок потенціал і наповнитися енергією.
Зараз йога в тренді, а здоров’я і рівновага були завжди в моді.
Тому новачків в йозі можна зустріти всюди: в шоу-бізнесі, політиці, серед працівників офісу і навіть домогосподарок. Кожен новачок йде в йогу зі своїми особистими цілями: хтось хоче знизити вагу, хтось покращити стан здоров’я, позбавитися від стресів або поліпшити гнучкість, а хтось хоче «єднання з Богом».
“Кожен новачок йде в йогу зі своїми особистими цілями: хтось хоче знизити вагу, хтось покращити стан здоров’я, позбавитися від стресів або поліпшити гнучкість, а хтось хоче “єднання з Богом”
Новачкові в йозі варто зайнятися найдавнішою наукою мінімум для того, щоб перевірити її ефективність, і на собі переконатися що йога допомагає бути здоровим і в гармонії з собою.
Щоб почати займатися йогою, новачкові в йозі не потрібно заздалегідь якось готуватися. Єдине, можна проконсультуватися з лікарем, якщо щось турбує в плані здоров’я. Тому на заняття йогою можуть приходити всі, хто забажає. Ні підготовка у фізичному плані, ні вік новачка в йозі ролі не грає.
“Основа в заняттях для новачка в йозі – це чесне і чисте бажання нею займатися”
ТОП 5 чого не слід робити новачкові в йозі на першому занятті:
- Наїдатися до заняття. Якщо ви дуже голодні, то можете випити чаю. Займатися бажано через 1,5-2 години після їжі;
- Одягатися в тісний незручний одяг. Бажано не тільки роззуватися на занятті і практикувати босоніж, але і знімати шкарпетки;
- Не слухати викладача і дивитися на виконання вправ іншими. Звертайте увагу всередину себе;
- Якщо ви запізнилися на заняття, то не варто голосно вітати тих, хто прийшов вчасно, максимально тихо увійдіть і обмежтеся уявним привітанням, а якщо вам потрібно піти раніше, то про себе вибачитеся перед групою і тихенько виходьте;
- Затримувати подих. Новачкам в йозі необхідно засвоїти, що практика йоги повинна бути синхронізована з диханням, інакше це йогою бути не може.
На перше заняття новачкові в йозі бажано прийти трохи раніше і, по можливості, поспілкуватися з інструктором. Поговорити про можливі труднощі при виконанні асан, враховуючи взагалі стан здоров’я та індивідуальні можливості.
Якщо є якісь проблеми з самопочуттям, необхідно сказати про це вчителеві заздалегідь. Це посприяє тому, що практика йоги для новачка в йозі буде розроблена, враховуючи індивідуальних підхід. Тому задавайте більше питань і не соромтеся.
Основа в заняттях для новачка в йозі – це чесне і чисте бажання нею займатися. Ні в якому разі не змушуйте себе, адже через йогу ви досягаєте радості і любові, а, змусивши себе встати на килимок, цих відчуттів не досягти. Краще пропустити одне заняття, але не йти на нього через силу, примушуючи себе.
Ще один важливий момент для новачків в йозі: не варто перший рік практикувати самостійно, займайтеся з інструктором. Навіть після освоєння асан не варто забувати, що найважливіше – сконцентрований розум, а не «крута» форма.
Знайомтеся з йогою. Вона рада прийняти в свої усвідомлені і здорові обійми кожного з вас. Займайтеся і будьте в тонусі і гармонії. Всім хороших практик.
Команда ВДОХновение Yoga Tours