unnamed

ПОДОРОЖ З ЙОГОЮ ДО ТУРЕЧЧИНИ: ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ НОВАЧКІВ І ДОСВІДЧЕНИХ ПРАКТИКІВ

 

 

 

 

ПОДОРОЖ З ЙОГОЮ ДО ТУРЕЧЧИНИ: ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ НОВАЧКІВ І ДОСВІДЧЕНИХ ПРАКТИКІВ

unnamed

Дивовижна Туреччина – це об’єднання всіх ароматів і фарб Заходу і Сходу, змішане в дуже яскравий, соковитий і надзвичайно смачний коктейль, спробувавши який, ви будете повертатися в цю чудову країну знову і знову.

Погода тут прекрасна, сприятлива більшу частину року. Яскраві і неповторні морські курорти чекають вас навіть в міжсезоння.

У чудовій Туреччині є все:
 • яскраве сонце
 • освіжаюче і заспокійливе море
 • теплі і чарівні пляжі
 • незабутні екскурсії
 • гостинний народ і багато новинок для всіх туристів.

“Йога-тури проводяться в дуже затишних і атмосферних місцях, наближених до природи і віддалених від шуму доріг і натовпів туристів”

Кожна ваша подорож просто зобов’язана бути максимально ефективною, тому як за певний відрізок часу потрібно все встигнути.

В першу чергу:
 • відновити енергію і силу
 • прибрати всі затискачі і блоки з тіла і думок
 • по-справжньому відпочити для того, щоб реалізовувати подальші цілі
 • знайти нові цікаві знайомства з однодумцями.

Тому, валятися весь відпочинок на шезлонгу, попиваючи щось прохолодненьке, здається ідеальним варіантом, якщо б тільки не таким нудним, а екскурсійний тур, хоча і подарує багато вражень, але зажадає по закінченню спокою і тиші.

“В йога-тури зазвичай приїжджають добрі, позитивні і наділені найяснішої енергетикою люди, які готові змінювати своє життя на краще”

Є чудова новина! Чудова можливість об’єднати всі найкращі аспекти цих різновидів і вдихнути в них здоров’я і усвідомленості – поїхати на йога-тур до Туреччини!

Як правило, йога-тури проводяться в дуже затишних і атмосферних місцях, наближених до природи і віддалених від шуму доріг і натовпів туристів. В основному це йога в горах і йога біля моря – все, що є в Туреччині, де перед вами відкривається чудова можливість:

 • зазирнути всередину себе
 • прислухатися до свого тіла і розуму, чого в повсякденному житті ми абсолютно ніколи не робимо, так само як і не приділяємо гідного уваги своїм почуттям, думкам і душі.

Тому дуже важливо знаходити заспокоєння, слухати своє дихання, наповнювати себе свіжим повітрям і любов’ю і видихати страхи і блоки. Йога-тур до Туреччини для цього ідеально підійде.

Чому ж варто поїхати в йога-тур до Туреччини?
 •  комфорт і атмосфера, адже там спокійно, тепло і немає підвищеної сухості, тому займатися в цих чудових умовах – чистий кайф як для новачків у йозі, так і для досвідченіх практикуючих;
 • в оточенні турецьких морських і гірських, незвичайних і зачаровуючих красот у займаючих йогою зростає мотивація і виникає натхнення, розум очищається силами природи і налаштовується на заняття з йоги найкращим чином;
 • безліч свіжих, яскравих, соковитих і солодких фруктів, просочених найпотужнішою сонячною енергією, а також вегетаріанське збалансоване харчування має дуже позитивний вплив на енергоструктуру людини, що в свою чергу вплине на всю атмосферу йога-ретриту в Туреччині і не тільки;
 • в йога-тури зазвичай приїжджають добрі, позитивні і наділені найяснішої енергетикою люди, які готові змінювати своє життя на краще, трансформувати тіло і світогляд і ділитися своїм досвідом рівно так само, як і вивчати все нове, незвідане і цікаве, завжди наповнені подорожі з йогою не тільки в Туреччину, але і в будь-яке інше місце.

Хочете бути здоровішими і сильнішими, перебувати в гармонії і насолоджуватися надзвичайними красотами природи, тоді вам в йога-тур до Туреччини!

Команда ВДОХновение YogaTour регулярно проводить йога-ретрити до Туреччини, підбираючи для цього тільки перевірені атмосферні, душевні і відокремлені, а також найкрасивіші місця.

Команда ВДОХновение YogaTour завжди на високому рівні, про що неодноразово відзначають наші учасники у відгуках, тому кожен тур унікальний і справді незабутній! Під час подорожей з нами, ви відвідаєте найцікавіші екскурсії і у вас будуть найглибші практики з грамотними сертифікованими інструкторами йоги. Чекаємо вас в йога-тур до Туреччини! Зробіть свій відпочинок ідеальним.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×