kriterii vybora kovrika dlya jogi0111

ПОРАДИ НОВАЧКАМ ПРАКТИКИ ЙОГИ: ЩО ПОДАРУВАТИ ЙОГИНІ НА 8 БЕРЕЗНЯ!

 

 

 

 

ПОРАДИ НОВАЧКАМ ПРАКТИКИ ЙОГИ: ЩО ПОДАРУВАТИ ЙОГИНІ НА 8 БЕРЕЗНЯ!

kriterii vybora kovrika dlya jogi0111

Як усі ми знаємо, йога – це ціла наука, яка була створена для оздоровлення та гармонізації в фізичному і духовному плані. Вона є стилем життя. Йога вчить володіти собою. Особливо це важливо для початківців в йозі, адже вміння опанувати себе дається не так просто.
Важливу роль в йога-практиках грає одяг для йоги. Новачкам практикам потрібно приділити особливу увагу цьому моменту. Бажано не вибирати яскраві кислотні кольори, це може відволікати від концентрації як вас, так і оточуючих, але якщо вам дуже подобається, то можете спробувати.

Йога являє собою сукупність практик, які охоплюють усі життєво важливі аспекти: психічний, фізичний і духовний стан людини.

Про це знають навіть новачки практики йоги.
Всі, хто вирішив пізнати себе, можуть це зробити, практикуючи йогу. Найголовніше – це бажання. На сьогоднішній день йогою займається величезна кількість людей, більшість з них – прекрасні жінки.
Безумовно йогині, яка практикує йогу, буде набагато приємніше отримати подарунок, пов’язаний з цією діяльністю.

 

“Подарувавши йогині щось дійсно потрібне і корисне, початківці практики йоги покажуть свою увагу і турботу”

Напередодні 8 березня ми розповімо вам що за подарунки можуть бути для вашої знайомої йогині.

Найкращим подарунком, швидше за все, буде поїздка в країну, яка є мамою йоги – в Індію. А взагалі підійдуть подорожі на курси, семінари, йога-тури або фестивалі йоги як за кордоном, так і в нашій країні. Це в ідеальному варіанті.

2017 11 18 20 53 33
“Подарунок повинен бути: потрібним, якісним, функціональним”

Але якщо новачки практики йоги хочуть подарувати йогині на 8 березня більш доступний за ціною подарунок, то ось кілька варіантів:

 • Неті-пот. Чайничок для промивання і тим самим очищення носової порожнини. У нього найчастіше заливають теплу підсолену воду, за допомогою якої чистять порожнину від пилу, мікробів та алергенів. Неті-пот вважається дуже корисним пристосуванням, родом він з Індії.
 • Арома лампа або арома палички з підставкою. Чудовий подарунок йогині на 8 березня. Упакуйте все це в святковий пакет і радуйте свою дорогу йогиню приємностями.
 • Натуральна косметика. Важливо, щоб всі компоненти дійсно були натуральними, тому уважно читайте склад, або зверніться в спеціалізований магазин чи аптеку. Нехай 8 березня йогині кайфують.
25555a1593b3f3adac5fbbbbe2f5c1a2
photo 1604315608346 eeab3bb232bb
 • Килимок для йоги. Це завжди потрібна річ тому, хто практикує йогу: як починаючому практику йоги так і більш досвідченому. Виберіть килимок за параметрами і дизайном. Якщо йогиня ваша близька людина, то можете навіть розмістити на килимку смішні картинки або фоточки, на яких ви разом.
 • Сертифікат на безкоштовний урок йоги. Початківцю практики йоги буде більщ до речі, але і досвідченому практики буде дуже цікаво. Адже всі ми вчимося і чим різноманітніший наш досвід, тим він корисніший.
 • Чохол або сумка для килимка. Будь-яка йогиня буде рада такому подарунку, так як ці речі швидко зношуються. Важливо дізнатися розмір килимка, щоб підібрати потрібний чохол.
  Привести в захват від подарунка йогиню дуже просто і при цьому нелегко. Люди, що практикують йогу, найчастіше розмірковують про сенс і раціональності покупок, живуть більш усвідомлено. Тому подарунок повинен бути: потрібним, якісним, функціональним.

Дізнайтеся трохи більше про те, чого саме не вистачає вашій дорогій йогині. А якщо не вдається, то майте на увазі, що подарунок, який не сприятиме розвитку, практикуючому йогу може не сподобатися. Подарунки, які радують більшість людей, йогині навряд чи підійдуть, а ось описані вище варіанти будуть радувати і запам’ятаються надовго.

Прекрасного свята і актуальних подарунків!

Команда ВДОХновение YogaTours

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×