chto takoe ioga 7b576758bf

ЩО ТАКЕ ЙОГА-ТУР І ХТО В НЬОГО МОЖЕ ПОЇХАТИ?

 

 

 

 

ЩО ТАКЕ ЙОГА-ТУР І ХТО В НЬОГО МОЖЕ ПОЇХАТИ?

chto takoe ioga 7b576758bf

Всі ми любимо подорожі! А подорожі з йогою в йога-тури – це щось нове, заповітна мрія для будь-якого практика йоги. Кожен хоч раз замислювався про відвідування якоїсь цікавої країни, звертався в туристичні агентства та підшукував свій ідеальний вояж, в спробах організувати незабутній відпочинок.

Подорожі з йогою в йога-турах та йога-ретритах – це завжди ковток свіжого повітря, заряд енергії та позитиву в колі однодумців. Так само зараз в тренді фізичне здоров’я і спокій розуму, а точніше баланс цих двох компонентів. Досягти цього можна за допомогою подорожей з йогою.

Тому все частіше ми намагаємося поєднати все і взяти від подорожі по-максимуму:
 • зміцнити своє тіло, виконуючи асани – йогівські пози;
 • заспокоїти розум, за допомогою медитацій та йоги на розслаблення;
 • перейнятися атмосферою країни, побачити пам’ятки і спробувати місцеву їжу.

Все це і навіть більше можливо при поїздці в йога-тур, пропозиції якого все більш актуальні в наш час.

“Подорожі з йогою в йога-турах та йога-ретритах – це завжди ковток свіжого повітря, заряд енергії та позитиву в колі однодумців”

Що ж таке йога-тур?

Йога-тур – це галузь туризму, програма, що включає практики йоги на локації проведення заходу, розроблені чітко за часом, а також не перетинаються з іншими складовими подорожі. Можливість відключитися від повсякденної рутини, залишити всі переживання і бути в моменті.

Тобто це унікальна пропозиція – відпочинок, гармонізація розуму і тіла, нові враження та емоції, приємні знайомства і насичений враженнями час. Душевне спілкування, усвідомлені практики і глибоке розслаблення.

“Перед поїздкою уточніть всі дрібниці і уважно вивчіть пропозицію: програму, інструктора, місце проживання, екскурсії”

Звучить вражаюче! Правда ж? Ті, хто хоч раз відвідували якісний йога-тур або йога-ретрит, без сумнівів погодяться.

Такі події залишають незабутні враження, запам’ятовуються надовго і можуть навіть викликати звикання до умиротворення і щасливого стану.

Для кого створюються такі йога-тури та йога-ретрити? І хто може відправитися в таку подорож з йогою?

Усі бажаючі! Підготовка в йозі не має значення, так як йога-ретрити розраховані на учасників з початковим і середнім рівнем, а практики проводяться з індивідуальними модифікаціями. Тому, любителі нових відчуттів, допитливі особистості, мандрівники, йоги, творчі натури і просто втомлені від повсякденної суєти люди можуть сміливо вирушати в найефективнішу для перезавантаження подорож під назвою йога-тур.

Цей захід ідеально підійде як жінкам, так і чоловікам. Міфи про те, що йога – заняття для жінок, давно розвіяні. Тим більше, якщо вдатися до історичних даних виникнення і розвитку цієї науки, то можна побачити, що спочатку її вивчали і практикували тільки чоловіки. Дуже важливо правильно підібрати свій ідеальний йога-тур. Для цього звертайтеся тільки до перевірених організацій, що працюють в йога-туризмі і знають свою справу!

Перед поїздкою уточніть всі дрібниці і уважно вивчіть пропозицію:
 • програму туру;
 • інструктора;
 • місце проживання;
 • екскурсії тощо.

В такому випадку райський відпочинок вам забезпечений!

Команда ВДОХновение YogaTour з радістю допоможе вибрати ідеальну подорож саме для вас, так як надає найширший спектр послуг в сфері йога-подорожей. Наші пропозиції рясніють величезною кількістю цікавих напрямків. Вибір йога-ретриту можливий в будь-яку пору року.

До кожної поїздки з йогою ми ставимося максимально уважно і продумуємо все до дрібниць, щоб ви змогли сповна насолодитися туром: вибираємо найкращі  місця проживання і самих грамотних і душевних інструкторів, які навчалися в Індії і отримали сертифікат інструктора йоги. Всі наші клієнти залишаються під враженням довгий час, пишуть нам найприємніші відгуки і відправляються в  йога-тури знову і знову.

Коли вам знадобиться ідеальна пропозиція відпочинку та оздоровлення, ласкаво просимо! Будемо раді бачити вас учасником наших чудових йога-ретритів і йога-турів.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×