2731535

ЩО ТАКЕ МАНТРИ?

 

 

 

 

ЩО ТАКЕ МАНТРИ?

2731535

Мантри – містичні співи або універсальний інструмент гармонізації свідомості? Чому мантри не перекладаються на інші мови, а вимовляються мовою оригіналу – санскриті? У чому відмінність мантри від молитви? – давайте розбиратися.

Всім нам відомо, що музика впливає на людей навіть більше, ніж можна собі уявити. При чому як на фізичний так і на емоційний стан.

Музика чарівним чином допомагає справлятися з труднощами, піднімати настрій, заряджати енергією, розслабляти і відволікатися від повсякденних турбот.

У кожного є улюблені треки, музика, яку ми слухаємо в різні життєві періоди. Але не все так просто! Ми звикли слухати музику напрямків і стилів, які нам подобаються, а ось учені нарікають, що впливають вони на нас дуже по-різному. При чому впливає не тільки стиль виконуваного музичного треку, але і використовувані в ньому інструменти.

У наш час багато  хто зцілюється музикою, успішно практикується звукотерапія. Все тому, що Всесвіт і всі її складові знаходяться в вібраційному стані. Так само і наші внутрішні Всесвіти. 

Кожне слово в мантрі- особлива вібрація і потужна сила”

Кожна клітинка тіла має свою частоту, коли вона змінюється, то виходить за рамки загального гармонійного звучання, а це призводить до хвороби. Відновлення частоти роботи клітини, тканин і органів на рівні природи, тягнуть за собою відновлення і одужання.

Дуже сильний вплив на людину мають мантри. Кожне слово в них – особлива вібрація і потужна сила.

Як же визначити чим саме є мантра? Як на нас впливає спів мантри?

Мантра – це певні звуки на санскриті, що поєднуються між собою. При чому кожен звук мантри має дуже глибокий сенс.

“Для всіх, хто займається йогою, мантра є одним із способів заспокоєння і розслаблення, настрою на медитативний стан”

Їх часто плутають з молитвами або заклинаннями, але є велика розбіжність. Наприклад, в молитві важливіше щирість і віра в Бога, ніж правильно вимовляємо звуки і їх чітка послідовність.

А ось в мантрах – це важливо! Неправильна вимова санскритських слів мантр не дає ніякого результату. З цих міркувань спочатку мантри були в таємниці і вивчалися тільки при передачі з вуст гуру. Величезна кількість людей уявляють собі спів мантри як щось міфічне і езотеричне, намагаються цього уникати. У такому випадку важливо знати, що мантра – це не що інше як робота з людською свідомістю. Її повторення сприяють акумуляції і проникненню енергії в розум людини, а потім розкриття всієї її сили в свідомості.

Хто може практикувати спів мантри?

Для того, щоб співати мантри, просунутим йогом ставати немає необхідності. Це те, що дуже важливо в житті кожної людини в сучасному світі. Наша реальність являє собою вібрацію, як про це говорять у  ведичний культурі: «Весь світ – це звук».

Звуки під час проспівування мантри тільки на 20% йдуть в простір зовнішній, все інше звучання залишається всередині, що активізує і гармонізує кожну клітинку організму і позитивно впливає на нервову систему. І це тільки на фізичному рівні! А для всіх, хто займається йогою, мантра є одним із способів заспокоєння і розслаблення, настрою на медитативний стан.

 

Дуже часто в програму йога-турів і йога-ретритів включають практики мантр, на яких всі учасники через спів мантри висловлюють весь Всесвіт і все, чим вона наповнена, використовуючи це для поліпшення якості власного життя.

Адже спів мантри запускають такі процеси як:
 • оздоровлення в фізичному плані;
 • духовний ріст;
 • пізнання істини.

Таким чином, мантри – це універсальний інструмент в руках сучасної людини, який дістався нам від Вчителів старовини. Використовуйте мантри для досягнення стану балансу і гармонії, поліпшення самопочуття і заспокоєння кругообігу думок.

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×