l8NEHo0

ЩО ТАКЕ МУДРИ?

 

 

 

 

ЩО ТАКЕ МУДРИ?

l8NEHo0

В наш час це слово асоціюється з йогою в першу чергу і недарма, тому що в традиційній йозі ця система використовується дуже широко. Мудри включені навіть до деяких асан, наприклад – «йога-мудра». За назвою одразу все стає зрозумілим. Виконуючи її, тіло цілком стає «мудрою» – певним знаком (жестом).

Отже, мудри – своєрідні варіації з комбінаціями пальців, які впливають як на стан у фізичному плані, а й у емоційному. За допомогою мудр можна усунути стресові стани, зняти тривожність, запобігти втомі, знайти гармонію в душі і величезну силу всередині.

Якщо торкнутися санскриту, то в перекладі з цієї стародавньої мови мудра – це «замок» або «друк». Ще одна версія назви: «муд» «ра» – «дарувати» «радість».

З самого початку їх (мудр) налічувалося дев’ять, і вони були спрямовані на різні медитативні етапи. Зараз їх близько 180. Одні вкладають у мудри духовний зміст, інші розуміють це як гімнастичні вправи для пальців, які перенаправляють всі потоки енергії у вашому організмі.

Оскільки, залежно від положення пальців, вони дають волю чи навпаки замикають канали енергетичного рівня. А ще, виконуючи різні мудри, ми цим впливаємо на високоактивні біологічні точки долонь і пальців. Усі пальці наділені своєю унікальною енергетикою.

“Мудри приносять чудодійні трансформації та реформування у вашому тілі, оскільки акумулюють енергію для підтримки спокою та благополуччя”

Вказівний, наприклад, спрямовує енергію на розуміння, рішучість та мудрість. Середній палець у відповіді за поблажливість та керівництво відчуттями. Безіменний – самопочуття та життєва енергетика. Мізинець – ваша креативна частинка. Він стимулює вміння бачити красу довкола. А великий палець – це ваше его, розумність та незалежність.

Мудри є суттю розташування пальців, які були відкриті найдавнішими йогами і спрямовані на збалансований розвиток людини, а також позбавлення її від недуг.

Також мудри приносять чудодійні трансформації та реформування у вашому тілі, оскільки акумулюють енергію для підтримки спокою та благополуччя.

“Мудри активно використовуються в класичній йозі і позитивно впливають протягом практик, а також покращують життя в цілому”

Чим же мудри такі корисні? Розглянемо основне:

 • Вони є чарівним еліксиром. Створюють моментальне заспокоєння безлічі недуг;
 • При їх впливі можна позбутися збоїв в організмі (навіть від серцевих);
 • Мудри – помічники у створенні балансу у фізичній та моральній сфері індивідуума.

Виконання мудр виконується в різних комфортних положеннях:

 • сидячи,
 • лежачи, стоячи
 • або навіть у русі.

Для посилення ефекту потрібно заплющити очі та максимально розслабити весь організм, і у фізичному, і в ментальному плані. На допомогу та користь прийдуть асоціації – наприклад візуалізуйте приємний у вашому поданні колір. Найважливіша вимога при виконанні цієї практики – умиротворена та тиха обстановка, де нічого не зможе відволікти.

Мудри виконуються руками та пальцями, які є помічниками в обміні енергій внутрішнього та зовнішнього світу. Важливість чого необхідно розуміти та цінувати. Також кожен палець пов’язаний із певною чаркою, що ще більше посилює потужність цих практик.

Активно мудри використовуються в класичній йозі і позитивно впливають протягом практик, а також покращують життя в цілому. У цю тему можна нескінченно заглиблюватись. Головне – навчайтеся, самовдосконалюйтесь, практикуйте і всі потрібні знання і люди прийдуть у ваше життя.

Команда ВДОХновние YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×