e44c4e00260247d12c2641f40add8f2a 1

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: ЯК ОБРАТИ КИЛИМОК ДЛЯ ЙОГИ

 

 

 

 

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ:

ЯК ОБРАТИ КИЛИМОК ДЛЯ ЙОГИ

e44c4e00260247d12c2641f40add8f2a 1

У більшості випадків на перших заняттях йогою початківцям практикам йоги не зовсім все зрозуміло і дуже непросто, все здається незвичним і незрозумілим. Відразу відчуваєш себе Піноккіо, який ніколи не прогнеться і не розтягнеться, а також не навчиться правильно дихати. Є велика кількість відмінних технік, які посприяють позбавленню від таких непотрібних які гальмують процес думок і зроблять першу практику йоги приємною і максимально дієвою. Прямо зараз розглянемо деякі з цих технік. Про те, як кайфувати вже з першого заняття йогою в інтернеті повно лайфхаків: розвиток сили і гнучкості, спостереження за розумовим процесом під час медитацій і практик асан. Тому можете прочитати і засвоїти необхідну на першому етапі інформацію. Тільки зверніть увагу на те, хто пише ці статті.

Є деякі організаційні питання, які дуже знадобляться новачку в йозі перед першою йога-практикою:

 1. Як вибрати килимок для занять йогою?
 2. Як вибрати вчителя йоги?
 3. Як вибрати напрямок йоги?
 4. Що брати з собою на заняття з йоги?
 5. Як правильно поводитися на першій в житті практиці?
 6. Що не можна робити на занятті з йоги?

Дуже важливе питання (один з найважливіших) – вибір килимка для йоги. З яким ми зараз і розберемося.
Виходячи зі свого особистого досвіду, рекомендацій різних йога-інструкторів, а також вивчення безлічі сайтів з продажу килимків для йоги з описом їх характеристик, можемо ділитися з вами цієї обгрунтованою і достовірною інформацією для того, щоб зробити всі ваші заняття йогою, починаючи з самого першого, приємними і максимально комфортними.

Дуже часто новачки в йозі купують для початку будь-якої килимок, без зайвих проблем і не враховуючи ніякі його критерії. Краще в цій справі не поспішати, щоб не купити килимок, на якому не комфортно практикувати, при цьому викинувши гроші на вітер. Тому, дорогі новачки в йозі, почекайте і зберіть достатню кількість інформації про це питання перед покупкою. Часто в залах для занять йогою килимки надають, тому перші рази можна позайматися на одному з них. Стежте за своїми відчуттями на такому килимку під час практики: наскільки зручно вам з такою товщиною і довжиною, з якого матеріалу килимок і який ступінь його ковзання, відчуєте наскільки саме вам комфортно практикувати на такому килимку.

Коли стане більш зрозуміло, можна зайнятися пошуком свого особистого килимка для йоги – вашого основного атрибута для практики йоги. Важливо розуміти, що чим якісніше килимок для йоги, тим ефективніше і дієвіше буде ваше заняття йогою.

Якщо ви новачок в йозі, то зверніть увагу на килимки трохи товщі (десь 6-7мм) і по можливості на 20-30 см довший росту. Такі довжина і товщина дозволять вам займатися з першого заняття комфортно, без неприємних відчуттів. Такий варіант характеристик килимка для йоги захистить ваші суглоби і кістки від больових відчуттів, що особливо важливо новачкам в йозі, які тільки звикають до практики. Також в сидячих і лежачих асанах ви будете почувати себе захищено і комфортно, що дозволить вам правильніше їх виконувати і з легкістю в них затримуватися на якийсь час.

Новачкам в йозі при виборі килимка обов’язково варто звернути увагу ще й на те, щоб він не ковзав. Чудовим варіантом в цьому випадку може бути полімерний йога-килимок. Це простий варіант, також бюджетний, що відмінно підійде для новачків, які тільки почали практикувати йогу, так як це є комфортно. Згодом ви, звичайно ж, почнете розглядати вже більш професійні килимки для йоги, тоді варто звернути увагу на каучукові вироби. Адже плюс до всіх їх позитивних якостей вони ще й визнані самими екологічними йога-килимками.
Цікава думка експертів з приводу вибору килимків для йоги.

Ось, що вони говорять про ідеальний йога-килимок:

 • він відмінно вбирає вологу;
 • має оптимальну ширину і довжину;
 • володіє не ковзаючою поверхнею;
 • володіє гіпоалергенними властивостями;
 • зручний в експлуатації.

Тільки вирішивши питання з якостями, описаними вище, варто звертати увагу на колір і дизайн килимка для йоги. Але в основному завжди відбувається з точністю навпаки. Ще один важливий нюанс – чохол для килимка, який допоможе зберегти вашого йога-помічника якомога довше в хорошому вигляді, захищаючи від ушкоджень і бруду. Також за допомогою чохла йога-килимок легко транспортувати в будь-який простір, де ви збираєтеся займатися.
Важливо! Дорогі новачки в йозі, не плутайте килимок для йоги з похідним карематом або пляжною підстилкою. Це абсолютно різні за функціональністю і енергетичної наповненості речі. Килимок для йоги – це ваш особистий простір, енергетичне місце сили, яке запам’ятовує і зберігає всі ваші досягнення і стани, які відчувають під час практики. В такому випадку йога-килимок створює оптимально позитивні налаштування на майбутню практику.
Дуже хочеться, щоб ця інформація була вам корисною і надавала більше натхнення, мотивації і впевненості новачкам в йозі на початку шляху і при виборі килимка для йоги. Комфортних і дієвих практик.
Намасте!

Команда ВДОХновение YogaTours

3dc495dfee8f7bad3ef83b45d85282aa
qshnJnpb1oNsEaDicG6MYWrHKhHzTzsGgYvXWCtR scaled
fullsize
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×