f0d depositphotos 18975417 l 2015 1

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: ТОП 5 ПОРАД З ЧОГО ПОЧИНАТИ В ЙОЗІ

 

 

 

 

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: ТОП 5 ПОРАД З ЧОГО ПОЧИНАТИ В ЙОЗІ

f0d depositphotos 18975417 l 2015 1

Спеціально для новачків в йозі ми склали цей «гід з йоги» для кращого розуміння в який бік рухатися на початковому етапі шляху до цієї чарівної науці. Початківці практики йоги часто задаються безліччю питань, відповіді на які ви можете знайти тут.

Йога дуже широко впливає на людину, тому що охоплює весь спектр практик: фізичні, психологічні та духовні. Новачкам в йозі варто це розуміти, а ще бути свідомі того, що в наш час існує величезна кількість різновидів йоги, тому важливо бути обізнаним, щоб грамотно підібрати заняття для себе.

Перед тим, як занурюватися в практику, потрібно розібратися з деякими дуже важливими моментами: асан величезна кількість і не потрібно намагатися виконати всі і відразу, новачкам в йозі важливо ознайомитися з правилами занять з йоги для поліпшення ефективності практики.

Розглянемо рекомендації для початківців практиків йоги, а саме топ 5 порад з чого почати в йозі:

Знайдіть місце для йога-практик, в якому відчуєте відгук всередині, відчуєте, що вам комфортно.

Розгляньте кілька варіантів, уважно вивчіть програму і простір для практик, можете передзвонити в студію і уточнити який зал вони б рекомендували особисто для вас.Перед початком заняття обов’язково розкажіть інструктору йоги про особливості свого організму, травмах, якщо такі існують. Бажано прийти на практику саме для новачків, щоб вивчити ази в спокійному темпі, те, як синхронізувати дихання з виконанням асан і ще багато важливих моментів, які дуже важливі для початківців практиків на першому занятті.

На перше йога-заняття бажано приїхати заздалегідь,

щоб без метушні знайти свій зал для заняття, інструктора з йоги, з яким можна познайомитися заздалегідь і поставити всі питання на тему практики і її інтенсивності, а також злитися з енергією простору.
Як правило, початківці практики йоги перед першим заняттям трішки хвилюються, тому виїжджайте заздалегідь, щоб не посилити напругу запізненням. Бережіть себе. Обов’язково познайомтесь з інструктором і розкажіть про свої особливості і переваги. Це дасть можливість підібрати для вас модифікації асан індивідуально і зробить вашу практику більш ефективної і приємною.

Визначте свої цілі у йозі.

Це можна зробити заздалегідь, або на початку йога-практики. Зазвичай заняття починаються із розслаблення і дихальних вправ. У цей момент ви можете поміркувати про свої цілі у йозі, відповісти собі на важливі запитання: навіщо ви тут і чого очікуєте. Це може бути заспокоєння, зосередження на диханні або концентрація на рух кожної клітинки в тілі або будь-який інший варіант, ваш особистий варіант.

Вибирайте гарне місце в залі.

Не варто ховатися на задніх рядах, навіть якщо на занятті ви вперше, адже у йозі немає суперництва або порівняння: кожен працює на свій результат, а добре бачити і чути викладача на початковому етапі необхідно для вашого комфорту в першу чергу.
У початківців практиків йоги зазвичай зв’язок з тілом не дуже добре налагоджений, однак важливою рекомендацією є те, що потрібно слухати своє тіло протягом усього заняття. Згодом зв’язок покращиться, не переймайтесь. На початковому етапі пам’ятайте, що у йозі не повинно бути болю і надмірного перенапруження. Це основні моменти, про які не варто забувати. Відстежуйте своє дихання, це допоможе вам простежити за тим, щоб не перевищувати свої можливості. Дихання в цьому випадку послужить індикатором. Якщо під час практики ви починаєте дихати прискорено і утруднено, то зупиніться і зробіть кілька повільних і плавних циклів дихання.
Важливий момент – спостерігайте тільки за собою і зосередьтеся на моменті практики, не варто заглядати на чужі килимки і порівнювати себе з ними. Ви можете порівнювати себе тільки з собою в минулому і відслідковувати свій особистий ріст і зміни. Нехай концентрація і повна присутність в занятті дасть вам можливість найкращим чином розвивати ваше тіло і задовольняти його потреби.

Цілковитий спокій.

Початківцям практикам йоги не варто турбуватися і переживати. Постарайтеся максимально розслабитися і віддатися потоку практики. Зазвичай для новачків у йозі найскладнішою асаною здається завершальна шавасана (поза трупа). Багато хто звик у житті постійно перебувати в русі, тому відпочинок в такій позиції наодинці зі своїми думками, які потрібно постаратися не розвивати, а перебувати в повному спокої – може стати новим і не зовсім простим досвідом.
Часто початківці практики йоги кажуть, що відчувають незручність, так як не можуть зупинити потік думок і перестати їх «думати». У цей момент потрібно зосередитися на диханні і просто бути спостерігачем.

Пам’ятайте, що регулярність – запорука успіху, йога не виняток. З кожною практикою ви будете покращувати не тільки своє тіло, але й все життя в цілому. Вже через короткий проміжок часу всі новачки у йозі це починають помічати. Спробуйте, знайти свого інструктора йоги і практики, який підходить особисто вам. Доклавши зусиль і регулярно практикуючи вам відкриються величезні переваги йоги.
Чудових практик на початку шляху!

 

Команда ВДОХновение YogaTours

image8
62d poza golubja 1
image10
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання






    *обов’язкові для заповнення поля

    ×
    Забронювати тур

      * обов’язкові для заповнення поля


      ×