scale 1200

В ЯКОМУ ВІЦІ НАЙКРАЩЕ ПОЧАТИ ЗАЙМАТИСЯ ЙОГОЮ?

 

 

 

 

В ЯКОМУ ВІЦІ НАЙКРАЩЕ ПОЧАТИ ЗАЙМАТИСЯ ЙОГОЮ?

scale 1200
Відповідь на це питання єдина і незмінна: йозі кожен вік підвладний!

Адже є сотні прикладів, коли за допомогою йоги навіть літні люди знову стають бадьорими, життєрадісними і активними, не кажучи вже про цілющі впливах йоги на їх організм. Але в основному людей навіть після тридцяти, не кажучи вже про старшій вік, часто відвідують страхи і сумніви: а якщо у мене не вийде, у мене зовсім нічого не гнеться, вже пізно починати …

Важливо грамотно підійти до питання і зрозуміти, що таке йога і навіщо вона потрібна. Адже якісь рекорди чи зовнішня ідеальність не мають ніякого значення!

Адже йога – це ціла наука, а не просто спортивне відгалуження.

Вона спрямована на єднання тіла, дихання і розуму, особистий розвиток і оздоровлення.

Не варто засмучуватися, якщо ви ніколи не виконаєте місток або позу лотоса. Є величезна кількість асан, які ведуть до корекції тіла і гармонізації розуму. Будьте здатні їх виконати в своєму режимі і зі своїм особистим рівнем гнучкості тіла.

“Йога спрямована на єднання тіла, дихання і розуму, особистий розвиток і оздоровлення”

Йога – єдине заняття, відповідне абсолютно всім: людям похилого віку, дітям, спортсменам, вагітним жінкам і т.д. Ясна річ, що всі вони по одній програмі займатися не зможуть, групи практикуючих підбираються з урахуванням особливостей практикуючих. Але той, хто твердить: «Я не підходжу для йоги» глибоко помиляється.

Це не реклама панацеї від усіх недуг для кожної людини, але заняття йогою стовідсотково працюють. Перевірено!

І нам дуже пощастило жити під час такого легкого доступу до йоги. Де кожен може знайти інструктора або заняття на будь-який смак, будь-якої спрямованості, в будь-якому місці, а також в будь-якому віці.

“Практики йоги змінюють людей, роблять їх енергійними і молодими як у фізичному так і в емоційному плані”

Є, наприклад, йога для дітей. В принципі, її бути не може, так як з’єднати тіло, дихання і розум воєдино малюкам дуже складно, та й на даному етапі життя не потрібно. А ось гімнастичні вправи в ігровій формі на основі асан якраз в пору. Років з десяти дітки можуть займатися в групі з дорослими, що дуже часто зближує їх з батьками.

Нещодавно в одній з груп на нашому йога-тур ВДОХновение в Яремче учасником був тато з двома донечками. Вони так гармонійно виглядали на занятті. Батько радів і дивувався тому, що діти повноцінно займалися протягом всього туру. Тепер у них є ще один спільний інтерес.   І це прекрасно! Багато мам не йдуть на йогу, тому що дитину не можуть залишити без нагляду. А чому б не взяти її з собою?

Також достатньо груп створюється з учасників літнього віку. Це приголомшливі люди! Зазвичай у них виходять базові асани і це вже величезне досягнення.

Заняття в таких групах проводяться з більш плавним темпом і за допомогою вправ:
 • заспокоюють розум
 • усувають безсоння
 • лікуються деякі захворювання опорно-рухового апарату та серцево-судинні проблеми.

Нещодавно ми задумалися над питанням: «Що таке справжня молодість?». Адже вік абсолютно ніякої ролі не грає.

Головне – це любов до себе і комфортне відчуття себе, рухливість і гнучкість в тілі, відмінний настрій, позитивне мислення, погляд на світ з широко розкритими очима, побудова планів і жадібний інтерес до життя в будь-якому її аспекті!

Погодьтеся, що це набагато важливіше, ніж відсутність зморшок.

Практики йоги змінюють людей, роблять їх енергійними і молодими як у фізичному так і в емоційному плані. Тому всім, хто вирішив бути на позитиві і проявляти активність не залежно від віку, йога відкриває двері і пропонує найефективніші способи досягнення всього цього, перевірені століттями.

Практикуйте, радійте життю! Тут і зараз!

Команда ВДОХновение YogaTour

👇ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ👇

iconfinder social media web network logo05 4584665 122286
iconfinder social media web network logo02 4584667 122300
logo telegram airplane air plane paper airplane icon 143170
iconfinder social media web network logo01 4584668 122292
iconfinder social media web network logo04 4584650 122303
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Задати питання


  *обов’язкові для заповнення поля

  ×
  Забронювати тур

   * обов’язкові для заповнення поля


   ×